Про розгляд заяви Шпитківського В.В. щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон) та виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди

-----
01 февраля

 

 

ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Бориспільського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  21 січня 2016 року                     № 5

с. Щасливе

 

Про розгляд заяви Шпитківського В.В. щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон) та виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди

У відповідності до ст. 30, 31, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, с.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого Наказом Мінрегіонбуду та ЖКГ України № 244 від 21.10.2011 р., розглянувши заяву Шпитківського В.В. щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон площею до 30 кв.м) та виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди в с. Щасливому по вул. Фестивальна, заслухавши пропозиції членів виконавчого комітету,

виконком Щасливської сільської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл Шпитківському  Володимиру Віталійовичу на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон площею до 30 кв.м) в с. Щасливому по вул. Фестивальна,22-А.
  2. Зобов’язати гр. Шпитківського В.В. виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди в проектній організації, що має відповідну ліцензію (сертифікат).
  3. Паспорт прив’язки погодити у відділі містобудування та архітектури Бориспільської районної державної адміністрації.
  4. Повідомити виконавчий комітет Щасливської сільської ради про встановлення тимчасової споруди.
  5. Зобов’язати Шпитківського В.В. провести благоустрій прилеглої до тимчасової споруди території, її освітлення, надалі дотримуватися правил благоустрою населених пунктів, укласти договір із КП ЖКК «Щасливський» на вивіз твердих побутових відходів.
  6. Термін дії паспорту прив’язки – 1 рік.
  7. Рекомендувати сесії сільської ради затвердити Положення «Про встановлення та розміщення тимчасових споруд на території Щасливської сільської ради».

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Мукумова У.Х.

 

 

Сільський голова                                                     М.Ф. Шмаюн

 

 

 

 

 

 

 

2.9.2. Управління містобудування та архітектури міської ради готує проект рішення на розгляд виконавчого комітету про розміщення тимчасової споруди.

2.9.3. Плата за використання земельної ділянки для розміщення та обслуговування ТС обраховується аналогічно вартості використання суміжної земельної ділянки на підставі довідок про грошову оцінку земельної ділянки наданої держземагенством.

                    3. Порядок отримання паспорту прив’язки ТС

3.1     Заявник, який отримав дозвіл  міськвиконкому на розміщення ТС звертається через ЦНАП із заявою щодо оформлення паспорта прив'язки ТС, до якої додає:

-         рішення виконкому про надання дозволу на встановлення ТС;

-         реквізити замовника;

-        договір платного використання земельної ділянки для встановлення та обслуговування ТС або інші правоустановчі документи на земельну ділянку;

-         схему розміщення ТС;

-    ескізи фасадів  ТС  у кольорі М 1:  50 (для стаціонарних ТС), які  виготовляє  суб'єкт  господарювання,  що  має   ліцензію   на виконання  проектних робіт,  або архітектор,  який має відповідний кваліфікаційний сертифікат ;

-        технічні умови щодо інженерного забезпечення (за  наявності), отримані  замовником  у  балансоутримувача  відповідних інженерних мереж.

3.2. Управління містобудування та архітектури міської ради протягом 10 робочих днів з дня отримання заяви готує паспорт прив’язки ТС.

3.3. Для підготовки паспорту прив’язки ТС містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки не надаються.

3.4. Паспорт прив’язки ТС готується за формою, наведеною у додатку 2 до цього Порядку.

3.5. Паспорт прив’язки включає:

-          рішення виконкому про надання дозволу на встановлення ТС;

-         схему розміщення ТС, виконану на топографо-геодезичній основі у масштабі М 1:500 з нанесеними на неї наявними містобудівними обмеженнями та схему благоустрою прилеглої території;

-         документ, що засвідчує право власності, користування земельною ділянкою або договір сервітуту;

-         реквізити замовника;

-         технічні умови щодо інженерного забезпечення ТС ( у разі наявності);

-         ескізи фасадів ТС у кольорі М 1: 50 (для стаціонарних ТС).

3.6. Паспорт прив’язки погоджується головним архітектором м. Хмільника.

3.7. При підготовці паспорту прив’язки ТС забороняється вимагати від замовника додаткові документи та отримання ним будь-яких інших погоджень, непередбачених законодавством та цими Правилами.

3.8.Паспорт прив’язки видається на безоплатній основі.

3.9.Паспорт прив’язки ТС підлягає реєстрації Управління містобудування та архітектури міської ради.

3.10.Паспорт прив’язки ТС є підставою на встановлення ТС.

3.11. Встановлення ТС без паспорту прив’язки забороняється.

3.12.Відхилення від паспорту прив’язки ТС не допускається.

3.13.Відновлення благоустрою при встановленні ТС є обов’язковом.

3.14.Паспорт прив’язки ТС виготовляється у двох екземплярах. Один екземпляр зберігається у замовника ТС, другий – Управління містобудування та архітектури міської ради.

3.15. Після розміщення ТС замовник (суб’єкт господарювання) подає до ЦНАПу письмову заяву-декларацію встановленої форми (додаток 3), у якій декларує, що він виконав вимоги паспорту прив’язки.

3.16. Дія паспорту прив’язки ТС встановлюється рішенням виконавчого комітету міської ради при наданні дозволу на розміщення ТС.

3.17.Дія паспорту прив’язки ТС може бути зупинена за таких умов:

-         необхідність проведення планових ремонтних робіт на земельній ділянці, на якій розміщена ТС - з обов’язковим попередженням власника ТС за 3 місяці та пропозицією щодо альтернативного місця розміщення такої ТС;

-         необхідність проведення аварійних ремонтних робіт на земельній ділянці, на якій розміщена ТС - без попередження;

-         недотримання вимог паспорту прив’язки ТС при її встановленні;

-         не встановлення ТС протягом шести місяців з моменту отримання паспорту прив’язки ТС;

-         виявлення недостовірних даних, що використовувались при підготовці паспорту прив’язки ТС.

3.18.Підставою для відмови у наданні паспорту прив’язки є:

-         невідповідність намірів розміщення ТС будівельним нормам, комплексній схемі розміщення ТС;

-         подання неповного пакету документів;

-         подання недостовірних даних;

-         неможливість встановлення ТС через наявні обмеження.

Відмова у видачі з інших підстав не допускається.

3.19. У разі припинення дії паспорту прив’язки ТС та відсутності клопотання про його продовження, така ТС підлягає демонтажу. Демонтаж ТС здійснюється за рахунок замовника.

3.20. Рішення про демонтаж самовільно встановлених ТС приймається виконавчим комітетом міської ради за поданням Управління містобудування та архітектури міської ради, уповноважених державних органів

 Дія паспорту прив’язки ТС

3.21.У разі, якщо ТС перешкоджає проведенню реконструкції або ремонту існуючих інженерних мереж, вулиці, дороги, будівель і споруд, ТС тимчасово переноситься в інше місце. У такому випадку виконавчий комітет міської ради надсилає суб'єкту господарювання повідомлення із визначенням нового місця та строку тимчасового розміщення ТС на період здійснення зазначеного ремонту, але не пізніше ніж за два місяці до запланованого перенесення. Це повідомлення є підставою для тимчасового розміщення ТС на період здійснення ремонту чи реконструкції. Тимчасове місце розміщення ТС визначається Управління містобудування та архітектури міської ради.

 

3.22.Перенесення ТС на інше місце можливе також у разі внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні, зміни будівельних норм, зміни у розташуванні існуючих споруд та інженерних мереж, які унеможливлюють розташування ТС у місці її знаходження.

3.23.Власники ТС зобов'язані підтримувати належний експлуатаційний стан ТС та відповідного технологічного обладнання, що використовується разом з ТС.

3.24.Замовник несе персональну відповідальність відповідно до законодавства за порушення умов паспорта прив’язки ТС.

 

Оставьте комментарий
Имя*:
Подписаться на комментарии (впишите e-mail):

Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения