Видатні земляки

Почесні громадяни села  Щасливе:
 
                Назаренко Іван Іванович, 01.01.1925 р.н., 50 років  працював рентгенологом в дільничній лікарні, інвалід ВВВ, мешканець с. Щасливе,
 
                Бугера Раїса Іванівна,29.10.1934 р.н., працювала 40 років лікарем-педіатром дільничної лікарні, мешканка с. Щасливе,
 
                Глоба Петро Васильович, 12.12.1925 р.н., 40 років працював у ВАТ "Племінний завод "Бортничі", інвалід ВВв, мешканець с. Щасливе,
  
Почесні громадяни села  Проліски:
 
                Янченко Михайло Михайлович, 17.11.1935, мешканець села Проліски, 50 років працював трактористом радгоспу «Бортничі», мешканець с. Проліски,
               Максименко Софія Петрівна,  24.06.1939 р.н., і по цей час працює лаборантом Пролісківської медамбулаторії, понад 40 років трудового стажу, мешканка с. Проліски,
             Ашпетова Марія Миколаївна, 19.06.1936 р.н., робітниця ДПЗ "Бортничі", завгосп Пролісківського НВО, понад 40 років трудового стажу, мешканка с. Проліски.
               Мулярчук Ольга Олексіївна, 20.07.1953 р.н., мешкає в с. Щасливому з  1980 року, працювала у ВАТ «ПЗ Бортничі» дояркою, нагороджена орденом Праці, орденом Червоного Прапору, лауреат державної премії СРСР, шістьма медалями з виставки ВДНГ СРСР: дві бронзові, дві срібні, дві золоті, багаточисленними значками за майстерність, понад 60 почесних грамот, обиралася депутатом Верховної Ради колишнього СРСР, добра господиня, порядна, чуйна жінка, працелюбна, уважна матір та бабуся.

«Гордість села» -   


 Щербина Юрій Володимирович, 19.09.1948 р.н., занесений до книги рекордів Гінесу за спортивні досягнення у важкій атлетиці, мешканець с. Щасливе, вул.. Лисенка,5 кв.2, тел. 066-703-90-71, д/т 35-336

Торбін Григорій Мирославович, 20.01.1971 р.н., прийшов в школу як молодий спеціаліст, працював вчителем математики, сьогодні - доцент кафедри Вищої математики Національного педагогічного університету, лауреат премії Президента для молодих вчених, стипендіат міжнародного фонду Олександра фон Гумбельта, стипендіат міжнародного фонду Даат, стипендіат Кабінету Міністрів України, проживає в с. Щасливому.

Петрик Тарас Михайлович,  15.06.1973 р.н.,зЗавідуючий центром ортопедії і травматології в обласній клінічній лікарні. Його чуйне серце і  руки знають і відчули на собі пацієнти. Сотні людей він вилікував і поставив на ноги. Тараса Михайловича знають не тільки на Україні, а й за кордоном. Він неодноразово обмінювався досвідом в Росії, Німеччині, США, проводив показові операції в Казахстані, нещодавно повернувся із конференції, що проходила у Франції. Зараз Тарас Михайлович готується до захисту кандидатської дисертації. Його поважають і переймають досвід колеги, його цінують і дякують  пацієнти і навіть складають вірші.

 Резнікова Марія Сафронівна - 17.05.1947 р.н., завідуюча відділенням кардіології в Бориспільській ЦРЛ, мати трьох дітей, бабуся трьох онуків, приймає активну участь у будівництві Свято-Миколаївського храму в с. Щасливому.

Мороз Петро Іванович, 07.11.1946 р.н., працював директором Київської нафтобази, розташованої в с. Проліски, розбудовував населений пункт, завдяки його зусиллям в селі з'явилася нова початкова школа, збудувався будинок побуту, вніс чимало зусиль у будівництві храму Всіх Святих в с. Проліски, депутата Бориспілсьької районної ради.

Ашпетова Віра Павлівна, 25.07.1958 р.н., вихователь-методист Пролісківського навчально-виховного об"єднання, практичний психолог, понад 30-ти років працює у дошкільних закладах сільської ради.

Кацан Григорій Микитович,1926 року народження, мешканець села Проліски, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, інвалід війни 2 групи, потрапив до концтабору, пройшов важкі тортури, після - ще п’ять років служби в лавах радянської армії, і лише після дев’яти років життєвих випробувань війною повернувся додому. Розпочав свою трудову діяльність в радгоспі «Бортничі»  будівельником, завжди займав активну життєво-громадську  позицію, істинний патріот, веде здоровий спосіб життя, приймав участь у сільському хорі, грає на гармошці, займається бджільництвом, з ранньої весни та до пізньої осені на його подвір’ї майоріють безліч квітів.


дивіться фото у Фотогалерії.

Номінанти в 2008 році

 «За високі досягнення в галузі освіти»  -

                                      Прощенко Андрій Олександрович, перший завуч Щасливського НВК, вчитель математики, налагодив роботу нового навчального закладу, всім серцем і душею відданий дітям.

                                      Бац Ніна Григорівна, 25 років вчитель молодших класів Пролісківського НВО, користується особливою повагою учнів та батьків.

 «Майбутнє  села»  -         Малькіна Тетяна Сергіївна, студентка педагогічного університету ім. Драгоманова, має намір працювати в Щасливський школі,

                                      Кокарєв Олександр Вікторович, учень 10 класу, переможець олімпіад з англійської мови та з математики,

                                      Венгрін Марія Віталіївна, учениця 9 класу,  переможниця з російської та зарубіжної мов,

                                      Ковтун Анна Вікторівна, навчається в Університеті імені Шевченка, захищає дисертацію в напрямку «суспільно - географічне дослідження  рейтингу праці педагогічних кадрів  сільської місцевості Київської області».

 «За високі досягнення в галузі медицини»

                                      Микитюк Віра Яківна, понад 40 років працює медсестрою дитячого відділення дільничної лікарні, яка з перших днів народження допомагала молодим мамам доглядати немовлят;

                                      Максименко Софія Петрівна, працює понад 40 років на посаді лаборанта дільничної лікарні та мед амбулаторії, немає людини в селі, яка б не проводила у неї аналіз крові.

  

 «За високі досягнення в галузі сільського господарства» -

                                      Буряк Ганна Никифорівна, пропрацювала понад 30 років дояркою в радгоспі, нагороджена двома орденами Леніна, почесними грамотами;

                                      Котик Людмила Василівна, працювала змолоду і до пенсії на тепличному комбінаті,

                                      Гончар Олексій Григорович, пропрацював   ковалем в радгоспі понад 30 років, має золоті руки, майстер високого ґатунку;

                                     Кацан Григорій Микитович, пропрацював у радгоспі столяром понад 49 років, до цього часу займає активну політичну позицію, член партії БЮТ.

Шадуріна Раїса Миколаївна, пропрацювала понад 50 років

Краснікова Євдокія Йосипівна,  проживає в селі 52 роки, колишній працівник ВАТ "Племзвод "Бортничі".

                                   

За високі досягнення в мистецькій галузі» -

                                      Остапчук Галина Іванівна, ветеран праці, співає у народному хорі «Лілея» понад 25 років, 

                                      Купира Лідія Протасівна, ветеран праці, співає у народному хорі «Лілея» понад 25 років.

                  

«За високі досягнення на ниві посадової особи місцевого самоврядування » -

                                      Журавльова Галина Вікторівна, після закінчення педагогічного інституту була першою вожатою в Щасливському НВК, замітивши надзвичайні організаторські здібності, була обрана в 1984 році секретарем комітету комсомолу, і з першого дня існування сільської ради з 1987 року працює секретарем виконавчого комітету. Поряд з прийомом громадян, провела безліч обрядів реєстрації шлюбів, народжень. Постійно привітна, життєрадісна і з любов’ю та повагою ставиться до кожного мешканця сіл.

 «За спортивні досягнення та розвиток спорту на селі» -

                                      Риженков Андрій Петрович, депутат сільської ради, організував в селі громадську спортивну організацію «Олімп», молодь займає безкоштовно боротьбою, боксом та іншими видами спорту. Сам Андрій Петрович приймає участь у міжнародних змаганнях з боротьби, виборює призові місця.

 Пестовніков Юрій Миколайович, з дня заснування школи працював вчителем фізкультури, мав гідну честь пронести олімпійський вогонь в Бориспільському районі, і на даний час, не дивлячись на перенесену хворобу, приймає активну участь в організації спортивних змагань.

 «За високі досягнення в галузі торгівлі» -

                                      Дробот Наталія Артемівна, змолоду  пропрацювала в селі Щасливе продавцем, завжди усміхнена та привітна, а це не так легко на цій посаді.

Дерман Надія Федорівна, мешканка села Проліски, замолоду  і до цього часу працює в селі Проліски продавцем.

 

«За високі досягнення в сфері обслуговування» -

                                      Пустова Тетяна Фоківна, пропрацювала поштаркою понад 40 років, завжди доброзичлива і вчасно розносила пошту, пенсіонерам – пенсію.

                                      Тищук Раїса Артемівна, працює поштаркою понад 30 років, приймає активну участь в художній самодіяльності, співає в хорі «Лілея».

 

Номінанти в 2009 році

 

«Майбутнє  села»  -       

  Журавська Ірина Сергіївна,

  Тюлюкін Ілля Олегович.

                                     «За високі досягнення в галузі освіти»  -

                                      Іванюта Віра Степанівна, працює вчителем молодших класів в Щасливському НВК з 1983 року.  

                                       Пєтухова Надія Сафонівна - понад 30 років працює в дитячому садку «Пролісок» помічником вихователя, прекрасна жінка, мама, бабуся.

«За високі досягнення в галузі медицини»

                                      Науменко Галина Іванівна, фельдшер, акушер, молодою жінкою приїздить в с. Гора, де працює протягом дев’яти років. З 1993 року і по сьогодні працює акушеркою Щасливської дільничної лікарні довелося працювати і фельдшером і акушеркою, і виходити додому до пацієнтів цілодобово, на плечі Галини Іванівни випало чимало роботи з усієї дільниці, яку вона мужньо виконувала. Жінки, яким довелося побувати на обстеженні у Галини Іванівни, вдячні їй за допомогу, увагу, доброту.

                                       Фальченко Галина Яківна,1937 р.н., в 1954 році закінчила київську школу медичних сестер, працювала в ОХМАДИТ, після одруження з 1956 року працює і проживає в селі Проліски. Працювала медсестрою дільничної лікарні з 1958 по 1995 роки, з 2002 року працює реєстратором в Пролісківській медамбулаторії. Чоловік  Фальченко Серафим Федорович працював в радгоспі завідуючим механічною майстернею.

  «За високі досягнення в сфері обслуговування» -

                                      Терещук Людмила Станіславівна, з 1981 по 1985 р. навчалася в СПТУ-22 в м. Переяслав-Хмельницький від ДПЗ «Бортничі», отримала спеціальність тракторист-машиніст, працювала трактористом у ВАТ «ПЗ Бортничі», гіпермаркеті «Фоззі». З 2004 року працює в ЖКК «Щасливський». Вона з любов’ю ставиться до своєї справи і не уявляє своє життя без техніки.

                                       Стратієнко Галина Павлівна, оператор станції зв’язку «Укртелеком», працює понад 40 років.

 «За високі досягнення в галузі сільського господарства» -

                                      Шишкіна Марія Іванівна, ветеран праці, все життя пропрацювала у ВАТ «ПЗ Бортничі»,

Фальченко Надія Луківна, ветеран праці, все життя пропрацювала у ВАТ «ПЗ Бортничі»,

Бідненко Василь Панасович, 1936 р.н., з раннього дитинства любив багато працювати і в 18 років був на різні роботи в Дударикові. Ще будучи юнаком, виявив неабияку любов до автомобілів. З 1959 р. по 2003 р. працював в радгоспі «Бортничі» водієм (43 роки на одному місці). За роки роботи був неодноразово нагороджений грамотами, занесений на «Дошку пошани», нагороджений медаллю «Ветеран праці». 48 років перебуває в шлюбі з Бідненко Галиною Іванівною. Це взірцева  сімейна пара, яка на протязі всіх років змогла зберегти кохання, доброту, взаємоповагу. Виховала двох доньок, мають двох онуків. Василь Панасович ніколи не сидить без діла, має золоті руки – лагодить автомобілі. Його здібності знають уже за межами Бориспільського району. Девіз його життя: «дарувати щастя і добро людям».

 

За високі досягнення в мистецькій галузі» -

                                      Іщенко Наталія Харлампіївна, вчитель малювання, художниця, творча людина, її роботи відомі за межами села.

                                       Левчук Наталія Агеївна, вчитель дитячої музичної школи, працює з дня її відкриття з 1975 року, по направленню після закінчення навчального закладу. Випустила близько 500 учнів, 5 з них працюють викладачами музики в ДМШ, 28 випускників продовжують навчання у музичних закладах.

 

 «За високі досягнення в галузі торгівлі» -

                                      Кривченко Галина Миколаївна, з 1974 року проживає в с. Щасливому. Трудову діяльність розпочала в книжковому магазині, потім у промтоварному. У райспоживспілці пропрацювала 25 років. З 1999 року працює продавцем ТОВ «Оріана».

Денисюк Любов Володимирівна, працює продавцем в продовольчому магазині с. Проліски, чуйна, тактовна,  привітна, завжди у гарному настрої та посмішкою, не дивлячись на примхи покупців.

 

«За високі досягнення на ниві служби в органах місцевого самоврядування» -

Горбач Галина Павлівна,

Катруша Галина Анатоліївна.

 «За спортивні досягнення та розвиток спорту на селі» -

         Гармашов Василь Вікторович,

Ярмак Володимир Євгенович.

 

 Номінанти в 2010 році

«Майбутнє  села»  -        

Богма Микола Сергійовтч,

Дубровський Максим Вікторович, 

Лисенко Анастасія Олександрівна, 

Громико Юлія Сергіївна.

 

 «За високі досягнення в галузі освіти»  -

Остапець Володимир Степанович,

Гензель Тетяна Володимирівна,

Богдан Нінель Іванівна.

«За високі досягнення в галузі медицини»

                                      Венгрін Віталій Вікторович,

                                      Пономаренко Олександр Миколайович,

Джерелейко Іванна Геннадіївна.

 «За високі досягнення в сфері обслуговування» -

                                      Єлисеєва Галина Харлампіївна,

                                      Чередниченко Юлія Сергіївна.

 «За високі досягнення в галузі сільського господарства» -

                                      Шабала Ганна Василівна,

Книженко Іван Федорович,

Дяченко Ганна Дмитрівна.

 

За високі досягнення в мистецькій галузі» -

                                      Ільницька Олена Петрівна,

                                      Колесник Таміла Володимирівна.

 

«За високі досягнення в галузі торгівлі та громадського харчування» -

                                      Коваль Любов Михайлівна,

Трусій Тетяна Григорівна,

Долинська Марина Вікторівна.

 

 «За високі досягнення на ниві служби в органах місцевого самоврядування» -

   Рижкова Ніна Василівна,

Трикоз Ніна Аркадіївна.

 

«За спортивні досягнення та розвиток спорту на селі» -

         Варениця Віктор Олександрович,

Каськів Микола Ігорович.

НОМІНАНТИ В 2011 РОЦІ

Майбутнє  села»  -

Пономарьова Ганна,

Гуцол Тетяна.

 «За високі досягнення в галузі освіти»  -

Іващенко Валентина Миколаївна

Скаржинець Тетяна Феодосіївна

 «За високі досягнення в галузі медицини»

Сабов Тарас Миронович

 «За високі досягнення в сфері обслуговування» -

Морозова Галина Іванівна

 «За високі досягнення в галузі сільського господарства» -

Баранчук Раїса Іванівна

 «За високі досягнення в галузі торгівлі та громадського харчування» -

Кошарна Тетяна Петрівна

 «За високі досягнення на ниві служби в органах місцевого самоврядування» -

Рижкова Людмила Кирилівна

 «За спортивні досягнення та розвиток спорту на селі» -

Костишен Дмитро Михайлович.

 2. Присвоїти номінацію «Зразкове подвір’я» та вручити диплом Лавріненку Олександру Петровичу, власнику садиби, розташованої за адресою: с. Щасливе вул. Лісова,11

 3. Відзначити та вручити винагороду  молодій родині Куклєвим Жанні Володимирівні та Володимиру Юрійовичу, одинокій матері Биковець Світлані Ігорівні, у яких в 2011 році народилися наймолодші жителі села

 4. Вручити диплом молодій парі Мозоль Юрію Сергійовичу та Наталії Анатоліївні, які одружуються 08 жовтня 2011 року,

 5. Вручити диплом подружжю Науменків Володимиру Івановичу та Марії Петрівні, які відзначають смарагдове весілля - 55 років.

 

НОМІНАНТИ В 2012 РОЦІ 

«Майбутнє  села»  -

Кизим Наталія, ніжна, тендітна дівчина, чесна і привітна. Любить все живе, тому із задоволенням вивчає біологію. Вона призер олімпіади з біології  та переможець з історії. Мріє здійснити щось важливе у житті і принести користь своєму народу.

Осадча Євгенія, закінчила школу із Золотою медаллю і стала студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Женя була і залишається гордістю школи. Вона встигала все: і вчитися на відмінно, і брати активну участь у житті школи.  Саме вона була головою учнівської громадської організації «Шкільний дім». Женя переможець районного та призер обласного  етапів олімпіад з російської мови, математики, астрономії, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

  «За високі досягнення в галузі освіти»  -

Пестовнікова Оксана Василівна,1977 р.н., працює вчителем молодших класів Пролісківського навчально-виховного об’єднання з 1996 року. За сумлінну, віддану, натхненну працю нагороджена почесною грамотою відділу освіти Бориспільської райдержадміністрації. Її поважають діти, цінують батьки, підтримує педагогічний колектив. Коли батьки знають, що Оксана Василівна набирає перший клас, до неї завжди іде найбільше дітей.

 

Братусь Леся Василівна,

Іду я шляхом ніч і днину,

Моя професія свята –

Вкладаю душу я в дитину.

У цих словах – життєве кредо небайдужого і творчого педагога, заступника директора Щасливського НВК Лесі Василівни Братусь. Як навчити дітей самостійно шукати відповідь на запитання «Чому? Як підтримувати в дитячих очах вогник зацікавлення? Леся Василівна знайшла відповіді на ці непрості запитання. Серед її учнів є і переможці предметних олімпіад, і лауреати творчих конкурсів. Їх вихованці вміють самостійно здобувати знання, читати і грамотно висловлюють свою думку. Вони комунікабельні та впевнені у собі.

  «За високі досягнення в галузі медицини»

Кокарєва Раїса Павлівна,  1940 р.н., в с. Щасливе приїхала в 1958 році ( у 18 років після закінчення Київського медучилища № 1), працювала в Щасливській дільничній лікарні на посаді медсестри з 06.11.1958 року по  квітень 2002 року, але і перебуваючи на пенсії продовжувала працювати медсестрою  в Щасливському навчально-виховному об’єднанні  з 2002 по 2010 рік. Ветеран праці, дитина війни. За час роботи медсестрою отримали безліч почесних грамот та подяк. Але особливо вдячні їй мешканці села та учні школи, яким завжди надавалася не тільки професійна медична допомога, але й моральна підтримка і віра у швидке одужання.

Виховала двох синів,  має 4-х онуків. Добра господиня, любить вирощувати квіти, вправна майстриня. У вільний час вишиває, читає багато  художньої літератури українських письменників.

   «За високі досягнення в сфері обслуговування» -

Турчина Анастасія Олександрівна, 1938 р.н., в с. Щасливе з 1969 року, працювала спочатку на посаді продавця, а надалі на посаді касира ощадбанку в с. Щасливому з 1973 року до 2003 року. Отримувала неодноразові подяки та почесні грамоти. Вийшовши на пенсію не полишає участі  у громадському житті села і до цього часу є дільничної членом виборчої Виховала двох дітей, плекає двох онуків, у вільний час любить вишивати, пекти пиріжки і пригощати своїх онуків.

Іванова Тетяна Іванівна, завідуюча поштовим відділенням села Проліски, тривалий час працювала лиш наполовину посадового окладу на посаді касира ощадбанку у двох селах Щасливе та Проліски. Завжди чуйна, привітна.

 «За високі досягнення в галузі торгівлі та громадського харчування» -

Батченко Галина Володимирівна, 1961 р.н., працює кухарем в Пролісківському навчально-виховному об’єднанні з 1979 року та прибиральницею в магазині с. Проліски. Чуйна, мила, лагідна жінка. Дуже смачно готує для дітей дитячого садку, пече неперевершені пиріжки, караваї.

 Онопрієнко Галина Володимирівна, працює продавцем продуктового магазину в с. Проліски з 1980 року. Доброзичлива до кожного покупця, добросовісна, порядна.

 Андросович Оксана Володимирівна, працює продавцем у магазині «Оріана».  Завжди запропонує найкращий товар, люб’язно обслуговує покупців, від душі дарує їм свою привітну усмішку.

«За високі досягнення на ниві служби в органах місцевого самоврядування» -

Гончар Олександра Іванівна, працює спеціалістом - бухгалтером в Щасливській сільській раді, завжди віддана справі, позитивно налаштована при будь-яких обставинах,  влучно підбере вірш для привітання кожного працівника, чуйна і  порядна, добра господиня, мати і бабуся, улюблениця колективу.

 Мельник Віктор Миколайович, депутат сільської ради двох скликань. Завдяки його наполегливості та особистій участі у судових процесах  допоміг передати гуртожитки села Щасливе  у комунальну власність сільської громади, постійно працює із виборцями, допомагає у вирішенні юридичних питань, спільно із виборцями проводить благоустрій території навколо колишнього гуртожитку по вул. Фестивальна,5, вирішує багато інших соціальних питань громади. Нагороджений почесною грамотою райдержадміністрації до Дня Незалежності України. Пропагує здоровий спосіб життя своїм особистим прикладом, займається активно фізичними тренуваннями на спортивному майданчику НВК. Займається дизайном приміщень.

 «За спортивні досягнення та розвиток спорту на селі» -

Литовчак Микола Олексійович,

Особливу роль у житті людини відіграють фізкультура і спорт. Мабуть тому головне завдання Литовчака Миколи Олексійовича – підготувати команду гравців з високою фізичною підготовкою, глибоким усвідомленням теоретичних основ цієї гри. Вчитель переконаний, що одним зі шляхів підвищення майстерності юного футболіста є індивідуальний підхід до кожної особистості. Вихованці Миколи Олексійовича – неодноразові призери чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України, переможці міжнародних та всеукраїнських турнірів. Як вдається досягти високих результатів, удосконалити спортивну майстерність юних спортсменів, поліпшити фізичний стан своїх вихованців? Відповіді на ці запитання знає досвідчений тренер, педагогічний стаж якого – 37 років!

 Павлюченко Віталій Юрійович,  1992 р.н., вихованець спортивно клубу Олімп», займається греко-римською боротьбою, призер обласних змагань, призер всеукраїнських та міжнародних турнірів,  майстер спорту. Пройшов службу в лавах української армії в підрозділі 7 спортивного клубу, отримав безліч нагород. Свою спортивну кар’єру суміщає із навчанням в Міжнародній Академії управління персоналом.

За високі досягнення в мистецькій галузі» -

Мельніченко Оксана Валеріївна, вчитель музики Щасливського НВК, за короткий час зуміла поставити позакласну роботу, придає особливе значення естетичного вихованню дітей, створила хоровий колектив, вокальний ансамбль, її діти є переможцями різноманітних змагань вокального та хорового співу. Як педагог є лауреатом обласної номінації «Вчитель року», «Вчитель музики» обласного етапу, в 2012 році проходив форум молодих вчителів музики у Щасливському НВК, на якому Оксана Валеріївна надавала майстер клас для молодих вчителів.

Відзначити молоді  родини:  «Молодих батьків, у яких народився наймолодший житель села» мешканцям с. Проліски Верна Алла та Дмитро,у яких народилася донька Валентина, вагою 4,670 кг, а також Ходаченко Володимир та Людмила за народження другої доньки Софії.

 Указом Президента у 2012 році  присвоєно почесне звання «Мати-героїня»  мешканкам сіл Щасливе та Проліски: Єрмакова Л.В., Юхименко Л.М., Свіріна Т.Є., Борисенко Н.М.

 Подякою за активну життєво-громадську позицію

Чанаєва Галина Прокопівна, відзначивши 75 річний ювілей у 2012 році, вона не полишила роботу, іще активно працює  і в сільській раді, і в гаражному кооперативі. Встигає обробляти декілька городів, виховувати правнука, робити домашні справи. Про неї говорять батьки школярам: «Пора вставати, ось Прокопівна вже побігла до сараїв». Вона є взірцем  працелюбності та оптимізму, не дивлячись на життєві випробування та негаразди.

 Качуровська Любов Іванівна, відзначила 70 річний ювілей, працювала тепличницею колишнього ВАТ «ПЗ Бортничі», неодноразово отримувала нагороди, медаль за трудові заслуги. І при цьому завжди приймає активну участь у народному хорі «Лілея»,  у громадському та політичному житті села. А які ж смачні та щедрі вареники вона готує на сільські свята!!!!! А крім цього, спільно із своїми товаришками вишиває вишиванки та дарує їх односельчанам. Завжди з посмішкою та доброзичливістю до людей.

Відзначити подякою жителів виборчого округу № 19 за участю  депутата сільської ради Котлінського П.С.  за благоустрій та  озеленення прибудинкової території.

Відзначити подякою та цінним подарунком за постійне підтримання чистоти, оформлення квітників по  вулиці Леніна в с. Щасливому Єлисеєву Галину Харлампіївну.

 


 

НОМІНАНТИ У 2013 РОЦІ

  1. За зразкове прибирання територій сіл

 Єлісеєву Галину Харлампіївну,

 Тур Раїсу Іванівну,

які не шкодуючи часу та сил намагаються зробити наші села чистими та привабливими.

 2. З нагоди 75 річниці  з дня народження та за працелюбність, особистий внесок у розвиток сільського господарства нагородити

 Подгорного Миколу Михайловича (12.10.1938 р.н..), більше 20 років працював головним зоотехніком ВАТ «Племзавод «Бортничі»,

 Нечепу Ганну Олександрівну (06.10.1938 р.н..), з 1965 і до 1998 року  працювала зоотехніком, пізніше завідуючою ферми 4 відділку ВАТ «Племзавод «Бортничі».

 З нагоди 50-ї річниці з дня весілля:

 Відзначити родину Стадник Павла Матвійовича та Ганну Петрівну, які відзначили 23 вересня 2013 року золоте весілля! Проживають в с. Щасливому з  1961 року, одружилися в 1963 році в с. Щасливому.

працювали у ВАТ «ПЗ Бортничі»:

Павло Матвійович – ковалем, електриком, будівельником,

Ганна Петрівна – працівником ягідної бригади.

 З нагоди народження двійнят в  2013 році у молодих родинах:

Відзначити:

 Ляшко Ганну Михайлівну та Василя Васильовича (діти: Кирило та Аліса),

 Криничева Сергія Миколайовича та Ларису Володимирівну (діти: Марія та Олена).

 З нагоди реєстрації шлюбу  12.10.2013 р.:

Відзначити молоде подружжя:

Поліщук Сергія Григоровича та Маргарити Сергіївни.