Затвердження детального плану території

 

УКРАЇНА

ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Детального плану території  земельних ділянок в с.Щасливе, провул.Ювілейний, 2, провул.Надії, 1, провул.Надії,3

 

Відповідно до п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 20, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст.ст. 12, 20, 65, 71, 131 Земельного кодексу України,  розглянувши заяву гр. Рожманова Івана Володимировича, а також  матеріали та результати громадських слухань, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради відділу архітектури та містобудування Бориспільської РДА щодо затвердження «Детального плану території земельних ділянок за адресою: село Щасливе провулок Ювілейний, 2, провулок Надії, 1, провулок Надії, 3»  від 13 вересня 2016 року, розроблений ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» на землях Щасливської сільської ради в с. Щасливе Бориспільського району Київського області,

 

Щасливська сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити гр. Рожманову І.В. Детальний план території земельних ділянок в с.Щасливе, провул.Ювілейний, 2, провул.Надії, 1, провул.Надії,3,  розроблений Державним підприємством  «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя.
  2. Забудовнику отримати містобудівні умови та обмеження у відділі містобудування та архітектури Бориспільської районної державної адміністрації у встановленому законодавством порядку.
  3. Довести зміст даного рішення та забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації до жителів с. Щасливе шляхом опублікування в місцевій газеті на на офіційному сайті сільської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань благоустрою населених пунктів, земельних питань та екології.

 

Сільський голова                                                     М.Ф. Шмаюн

 

c. Щасливе

22 грудня 2016 року

№  - 15 - VІІ