засідання виконкому

засідання виконкому

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

від  18 серпня 2016 року                            с. Щасливе

 

 1.  Про заходи по підготовці житлово-комунального господарства і об’єктів соціальної сфери  сіл Щасливе та Проліски до роботи в осінньо-зимовий період.
 2. Про розгляд листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  щодо вжиття заходів щодо погашення заборгованості населення житлово-комунальні послуги.
 3. Про розгляд листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  щодо вжиття заходів щодо по забезпечення ефективної системи оплати житлово-комунальних послуг на місцевому рівні.
 4. Про розгляд розпорядження Бориспільської ради « 162 від 30.03.2016 р. «Про стан житлового забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
 5. Про затвердження списків дітей віком від 0 до 6 років.
 6. Про розгляд заяв громадян щодо зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади.
 7. Про розгляд листів КП ЖКК «Щасливський» щодо надання дозволу на підготовку технічних умов на підключення до централізованого водопостачання по вул. Яблунева,8,10.
 8. Про розгляд заяви мешканки с.Проліски Мельниченко О.С. щодо порушення правил утримання домашніх собак родиною Конченко Н.П.
 9. Про розгляд заяви Демченко А.Ю. щодо надання дозволу на підключення житлового будинку по вул. Святкова,5 до вуличного газопроводу.
 10. Про розгляд заяви Демченко В.А. щодо надання дозволу на підключення житлового будинку по вул. Святкова,5А до вуличного газопроводу.
 11. Про розгляд заяви Денисенка В.П. щодо постанови на квартирний облік за місцем проживання та зняття з квартирного обліку Федорченка М.П.
 12. Про розгляд заяви Зембіцької М.С. щодо надання дозволу на встановлення індивідуального газового опалення в квартирі по вул. Щаслива,1 кв.69.
 13. Про розгляд листа ТОВ «Немирів-Ойл» щодо присвоєння поштової адреси  автозаправочному комплексу та автомобільному газозаправному пункту.
 14. Про  розгляд заяви Піонткевича Р.С. щодо надання дозволу на встановлення двох інформаційних вказівників.
 15. Про  розгляд заяви приватного акціонерного товариства «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів»  щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на трьох опорах освітлення в с. Щасливе по вул. Фестивальна.
 16. Про  розгляд заяви приватного акціонерного товариства «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів»  щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на трьох опорах освітлення в с. Проліски по вул. Паркова,1, Соборна,5, Соборна,16.
 17. Інші питання.

 

Гость, 10.08.2016

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения