сесія сільської ради 12.04.2016 року о 14-00 год.

сесія сільської ради 12.04.2016 року о 14-00 год.

 

Чергова шоста  сесія сьомого скликання

12   квітня 2016 року               с. Щасливе

 

   ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

  1. Про затвердження проекту Положення про порядок продажу земельних ділянок та права їх оренди на конкурентних засадах на території Щасливської сільської ради.
  2. Про затвердження проекту Порядку про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Щасливської сільської ради.
  3. Про затвердження проекту Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Щасливської сільської ради.
  4. Про затвердження проекту Положення про відділ з реєстрації юридичних осіб та  фізичних осіб – підприємців та реєстрації громадських формувань.
  5. Про розгляд звернення ТОВ «Аларіс» щодо заключення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.
  6. Про розгляд звернення ТОВ «Максі» щодо зменшення розміру орендної плати земельної ділянки.
  7. Про розгляд заяви гр.Федорчук О.Ю. про розірвання Договору оренди земельної ділянки, у звязку із продажею будівлі громадського призначення (гуртожитку для спортсменів).
  8. Про розгляд звернення Київської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця» про надання пільги по сплаті земельного податку на 2016 рік.
  9. Про розгляд звернення Київської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця» про встановлення мінімального розміру земельного податку на 2017 рік.

10. Про розгляд звернення гр.Марченка С.М. про внесення змін до Регламенту Щасливської сільської ради.

 

Бюджетні питання:

11. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року.

12. Про виділення матеріальної допомоги учасникам АТО.

13. Про внесення змін до лімітів норм споживання енергоносіїв на 2-16 рік.

14. Про внесення змін до штатного розпису Апарату управління Щасливської сільської ради.

15. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт (утеплення фасаду) кінотеатру в с.Проліски Щасливської сільської ради Боримспільського району Київської області».

16. Про розробку проектної документації «Реконструкція магістральної системи каналізування с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

17. Про розгляд клопотання директора  Щасливського НВК про виділення коштів в розмірі 5000 грн. для придбання саджанців фруктових дерев та насіння трави.

18. Про розгляд заяви батьків учнів 2-В класу Щасливського НВК про виділення коштів в розмірі 21600 грн. для прибдання меблів для учнів та проведення поточного ремонту кабінету.

19. Про розгляд заяви  батьків учнів 2-А класу Щасливського НВК про надання допомоги у придбанні ноутбука у класну кімнату №213 для проведення сучасних уроків та виховних заходів.

20. Про внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Проліски.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Щасливе.

23. Про розгляд листа ТОВ «Сатурн-Холдинг» про заміну сторони в Договорах оренди земельної ділянки, що були укладені з ТОВ «Юридична фірма «Правіс».

24. Про надання дозволу гр. Колесникову М.В. на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Щасливе по вул. Лисенка, 4-А.

25. Про розгляд заяви гр. Оксінь І.О. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,018 га, по вул. Волошкова, 22 в с.Щасливе для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

26. Про розгляд клопотання гр. Клименка О.С. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,009 га, по вул. Озерна, 43 в с.Щасливе для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

27. Про розгляд клопотання гр. Савенко Н.М. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0, 035 га в с. Щасливе по вул. Лермонтова, 5/3 для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

28. Про розгляд заяви гр. Ковальової К.Т. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0, 0    га, для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Єдності України (Радянська), 9/1 в с.Щасливе.

29. Про розгляд заяви гр. Рожманова І.В. про надання дозволу на розробку Детального плану території земельних ділянок в с.Щасливе (провул. Ювілейний, 2; провул. Надії, 3, провул. Надії, 1).

30. Про розгляд листа ТОВ «Футбольний Клуб «Арсенал-Київ» про надання дозволу на складання проекту відведення в оренду земельної ділянки площею 0,14 га в с.Щасливе, у звязку із купівлею будівлі громадського призначення (гуртожиток для спортсменів).

31. Про розгляд листа ТОВ «Футбольний Клуб «Арсенал-Київ» про надання дозволу на складання проекту відведення в оренду земельної ділянки площею 4,1390 га в с.Щасливе, у звязку із купівлею нерухомого майна.

32. Про розгляд заяви ГО «Пролісок-2009».

33. Про розгляд заяв громадян про видідення земельних ділянок для ведення індивідуального житлового будівництва: Поліщука А.А., Артемова С.В., Савенко Г.Г., Кокарєва О.В.(АТО) Качуровського В.О. (АТО), Жиленка А.А., Жиленко Л.Г., Каширського Д.В., Свідницької К.С., Терещенко І.В., Козленка А.С., Василенко В.В.(АТО)

Інші:

34. Про встановлення граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Щасливській сільській раді, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.

35. Про внесення змін до Методики розрахунку…

36. Про надання юридичних послуг.

37. Про розгляд питання щодо створення та друк додатку до газети «Інформаційний вісник Київщини»  -  «Вісник Щасливого».

38. Про затвердження Програми захисту окремих категорій громадян на 2016 рік.

39. Про внесення змін до Програми «Соціального захисту населення».

 

Гость, 06.04.2016

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения