Чергове засідання сесії

Чергове засідання сесії

25 травня 2017 р. о 14.00. засідання дев’ятнадцятої  сесії.

22.05.2017 р. о 17.00 - засідання земельної комісії;

23.05.2017 р.  о 16.00. - засідання бюджетної комісії.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 

Бюджетні питання:

 1. Звіт про виконаня бюджету за І квартал 2017 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги на лікування дітям-інвалідам.
 3. Про розгляд звернення худ.керівника Народного аматорського хору «Лілея». 
 4. Про розгляд депутатського звернення Журавльової Г.В. щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт житлового будинку по вул Соборна, 10  в с.Проліски.
 5. Про розгляд депутатського звернення Трикоз Н.А. щодо виділення коштів на заміну вікон в під’їздах будинку №5 по вул. Щаслива в с.Проліски.
 6. Про розгляд депутатського звернення Неруша О.В. щодо виділення коштів на заміну вікон в під’їздах будинку №1 по вул.Паркова в с.Проліски.
 7. Про розгляд депутатського звернення Котлінського П.С. щодо виділення коштів на заміну світильників та ремонт щитків у будинках № 30 та № 32 по вул.Героїв Майдану в с.Щасливе.
 8. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для ремонту свердловин в селах Щасливе та Проліски.
 9. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на поповнення статутного фонду підприємства.
 10. Про розгляд листа ОСББ «Щасливе» щодо виділення коштів на фінансування Програми «Сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  в селах Щасливе та Проліски».
 11. Про розгляд листа ДНЗ «Ромашка» щодо відзначення працівників за сумлінну працю та з нагоди випускних свят.
 12. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо відзначення працівників за сумлінну працю та з нагоди випускних свят.
 13. Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт.
 14. Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК щодо виділення коштів для роботи пришкільного табору:канц.товарів; продуктів харчування; дизпаливо.
 15. Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання газонокосарки та ін.
 16. Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання морозива дітям до Дня захисту дітей.
 17. Внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

Земельні питання:

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Величку С.М. для будівництва індивідуального гаража в с.Щаслив

18. Розгляд заяви гр. Курінної Г.О. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

19. Розгляд заяви гр. Пєскова О.Д. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0058 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

20. Розгляд заяви гр. Савицького О.Е. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0012 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

21. Розгляд заяви гр. Лупан Н.В.  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0048 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

22. Розгляд заяви гр. Крупєні В.О. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0077 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

23. Розгляд заяви гр. Павлова Ю.А. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0733 га в с.Щасливе по вул. Мальовнича, 12 для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24. Розгляд заяви гр. Корабельської Л.Ю. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га в с.Щасливе по вул. Л.Українки, 7/1.

25. Розгляд заяви гр.Пугач І.П. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,017 га для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе по вул. Чубинського, 34.

26. Розгляд заяви гр.Юзвук С.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,034 га для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе по вул. Чубинського, 32.

27. Розгляд листа ТОВ «Статус Аніма» про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для розміщення трансформаторної підстанції в с.Щасливе

28. Про розгляд листа ТОВ «Ніко Фінанс» щодо передачі земельної ділянки загального користування (вулиця Героїв Майдану), орієнтовною площею 0,5233 га  в с.Щасливе,  до земель запасу Щасливської сільської ради.

29. Про розгляд листа ТОВ «Бізнес-парк 3000» щодо внесення змін у договір оренди земельної ділянки, в частині площі.

30. Про розгляд листа ТОВ «Центр Оіл Трейд» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Проліски по вул.Броварська, 4а.

31. Про розгляд заяви ПП «Ільгар».

32. Розгляд заяви батьків спортивного клубу з флорболу с.Проліски

33. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних ділянок: Гордєєва О.В.; Сівальнєвої О.О.; Сівальнєвої Я.С.; Сівальнєвої О.О.; Полєнок М.Ю.; Михайлюка В.С. ; Чернишова Є.В.; Бойка Р.І. щодо виділення земельних  ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд  на території сільської ради.

 

Інші:

34. Розгляд листа ОК «Садівничий  кооператив «Липське 2017» про затвердження назви вулиці.

35. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо затвердження тарифу за одну годину роботи рубальної машини типу RM 52|3/ 

36. Про розгляд листа ТОВ ФК «Арсенал-Київ» щодо внесення змін до рішень сільської ради №175-6-VII від 12.04.2016 року та №176-6-VII від 12.04.2016 року та  зменшити вартість орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 5%.

37. Розгляду листа відділу освіти Бориспільської РДА щодо проведення громадських обговорень про створення освітнього округу на території Щасливської сільської ради з опорним навчальним закладом «Щасливського НВК» та філією Пролісківське НВО.

38. Про розгляд листа Інститутут громадського суспільства щодо підписання «Меморандуму про співробітництво територіальних громад Київської агломерації».

Гость, 22.05.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения