9 сесія

9 сесія

16 серпня 2016 року о 14-00 год. відбудеться чергова 9-та сесія Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісії:

11.08.2016 р. : о 16-00 год. - засідання постійної земельної комісії;

                       о 17-00 год. - засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.

16.08.2016 р. : о 12-00 год - засідання посиійної планово-бюджетної комісії.

      

  ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 

Бюджетні питання:

 1. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів на придбання спортивного інвентарю.
 2. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів на проведення ремонту системи опалення в приміщенні коридору.
 3. Про виділення матеріальної допомоги учаснику АТО.
 4. Про виділення матеріальної допомоги дітям – інвалідам.
 5. Про внесення змін до штатного розпису Щасливської сільської ради.
 6. Про внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Курдюкову С.О. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів в с.Проліски громадянам: Івженко Л.М., Лабузному В.В., Самсоненку С.М., Соляр С.Я., Приходьку С.О., Паталах О.В.
 3. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Ющенко Т.Б.
 4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 га для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку в с.Щасливе по вул. Героїв Майдану, 43-А гр. Кожуховській Є.М.
 5. Про розгляд листа ТОВ «Оріана»  про внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 0, 11 га, з метою приведення його у відповідність.
 6. Про розгляд звернення ПП «Ільгар».
 7. Про розгляд звернення ФОП Шерстюк Г.Г. про укладення договору оренди земельної ділянки.
 8. Про розгляд заяви гр. Фіська С.М. (уч.АТО) про виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 9. Про розгляд заяви гр. Горошко О.Д. про виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 10. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах Щасливської сільської ради: Коломієць М.Ю. (уч.АТО, с.Проліски); Юшанцев Ю.В. (уч.АТО, м.Київ); Сітніков Д.А. (уч.АТО, м.Київ); Мельник С.М., Моравський Ю.В. (повторно, за рішенням Вищого адміністративного суду України).

Інші:

 1. Про розгляд листа ТОВ «Немирів-Ойл» про заключення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.
 2. Про розгляд листа гр. Рудики В. про заключення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.
 3. Про розгляд Постанови Київського апеляційного господарського суду (щодо апеляційної скарги ТОВ  Фірми «Металіст» та ТОВ «Вест Менеджмент Системс»).
 4. Про розгляд листа ТОВ «Сітістейтсервіс»  про затвердження тарифу на утримання будинку та прибудинкової території (вул.Л.Українки, 14)

 

 

 

Гость, 08.08.2016

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения