7 сесія - 31.05.2016 року

7 сесія - 31.05.2016 року

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ( 7-ї сесії сільської ради VII скликання)

Бюджетні питання:

1.      Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК про виділення коштів в розмірі 27000,00 грн. для придбання палива, канцелярського приладдя, фарб, придбання посуду.

2.      Про розгляд клопотання директора Щасливського НВК про виділення коштів в розмірі 149280,00 грн. для придбання мультимедійних комплексів, телевізорів, світильників з енергозберігаючими лампами, будівельних матеріалів для ремонту.

3.      Про розгляд заяви батьків учнів 4-А класу Щасливського НВК про виділення коштів в розмірі 10800,00 грн. для придбанні меблів в клас.

4.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів у розмірі 47410,00 грн. для придбання електроплитки на 4 конфорки та електроплитки на 6 конфорок.

5.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів у розмірі 19495,00 грн. для придбання пісочниць «Трансформер».

6.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів у розмірі 7735,00 грн. для придбання шкільних парт для учнів 1 класу.

7.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів для поточного ремонту приміщення овочесховища (погреба).

8.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів для придбання  ноутбуків та екрану для роботи вчителів, вихователів ГПД та вихователів ДНЗ з дітьми для навчально-виховного процесу.

9.      Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів у розмірі 53650,00 грн. для придбання огорожі для дитячих майданчиків (110м), які будуть  розділяти території на яких знаходяться діти різного віку.

10.     Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів у розмірі 95780,00 грн. для поточного ремонту електропроводки в приміщенні установи.

11. Про розгляд листа директора ДМШ с.Щасливе  про виділення коштів у розмірі 19000,00 грн. для проведення ремонтних робіт у класах , які були затоплені внаслідок пориву труби водяного опалення.

12.     Про розгляд листа  Бориспільської РДА Київської області про виділення коштів на придбання автоматичних гематологічних аналізаторів для забезпечення лабораторною діагностикою населення сіл Щасливе і Проліски.

13.     Про розгляд листа завідувача Щасливського АЗПСМ  про виділення коштів у розмірі 63300,00 грн. для придбання автоматичного гематологічного аналізатора та приладів для фізкабінету.

14.     Про розгляд звернення Фітнес клуба «Каста» з пропозицією комплексних рішень щодо спортивно-оздоровчого виховання жителів с.Щасливе, а саме дітей шкільного та дошкільного віку.

15.     Про розгляд питання для організації роботи з фінансування спортивних команд, участь в змаганнях, прдбання форми, інветаря.

16.     Про розгляд заяви завідувача  ДНЗ «Ромашка»  про виділення коштів для  ремонту приміщень та заміни 700 м.п. металевої огорожі закладу, заміни 350 м.п. декоративної огорожі групових майданчиків; капітальний ремонту літніх веранд перших молодших груп.

17.     Про розгляд листа художнього керівника, хормейстера Народного аматорського хору «Лілея» Будинку культури с.Щасливе про виділення коштів на преміювання учасників колективу за участь у культурно-масових заходах села Щасливе, району та області.

18.     Про розгляд листа директора  Пролісківського НВО про виділення коштів для придбання підставок для квітів.

19.     Про розгляд клопотання завідувача ДНЗ «Ромашка»  про виділення коштів для придбання зелених насаджень з метою озеленення території закладу.

20.     Про розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів для придбання зелених насаджень для оздоблення майданчиків, квітників.

Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський».

21.     По внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кондратюк О.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул.Лисенка, 4-Г в с.Щасливе.
 2. Про скасування рішення сільської ради №162-6-VI від 02.06.2011 року та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Закупрі А.В. в с.Щасливе по вул. Героїв Майдану, 45.
 3. Про розгляд заяви гр. Григорян О.А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе по вул. Лисенка,15/2.
 4. Про розгляд заяви гр. Ковальової К.Т. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе по вул. Єдності України, 9/1.
 5. Про розгляд заяви гр. Клименка О.С. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,01 га для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе по вул. Озерна, 43.
 6. Про розгляд заяви гр. Горошко О.Д. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального раража в с.Щасливе.
 7. Про скасування рішення сільської ради №771-30-V від 10.09.2009 р. та надання дозволу гр. Марчуку Ю.В. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0049 га для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 8. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах с.Щасливе: Юрченка О.В. (АТО), Христюка В.Л.(АТО); Савченко І.О.; Киреєвої Н.О.; Бідулі Ю.П.(АТО); Брайона О.В.(АТО); Жиленка А.А.; Жиленко Л.Г.; Терещенко І.В.;  Свідницької К.С. (повторно), Демиденко Р.Ю. (АТО).

Інші:

 1. Про розгляд заяви Рожманова І.В. про заключення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски, у звязку із забудовою земельної ділянки в с.Щасливе, провул.Ювілейний,2.
 2. Про розгляд заяви Рожманова І.В. про заключення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски, у звязку із забудовою земельної ділянки в с.Щасливе, провул.Надії,1.
 3. Про розгляд листа ТОВ  «Сітістейтсервіс» про затвердження тарифу на гаряче водопостачання .
 4. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» про затвердження тарифу на водопостачання та водовідведення.
 5. Про розгляд звернень керівників дошкільних закладів ДНЗ «Ромашка» та Пролісківського НВО щодо доцільності запровадження електронної реєстрації дітей та прийняття дітей у дошкільні заклади.
 6. Про затвердження  Положення про порядок продажу земельних ділянок та права їх оренди на конкурентних засадах на території Щасливської сільської ради.
 7. Про затвердження Порядку про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Щасливської сільської ради.
 8. Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Щасливської сільської ради.
 9. Про затвердження проекту Положення про офіційний Веб-сайт Щасливської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет.
 10. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Щасливської сільської ради.
 11. Про внесення змін до Регламенту Щасливської сільської ради.
 12. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.
 13. Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО.
 14. Про внесення змін до складу  інвентаризаційної комісії.
 15. Про розгляд депутатського запиту Чугайнова Л.В.
 16. Про розгляд листа ГС «Громада Щасливого» про скасування рішення сільської ради від 12.04.2016 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів сіл Щасливе та Проліски».
 17. Про розглдя листа ГС «Громада Щасливого» про скасування рішень сільської ради від 12.04.2016 р.: «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відведення у короткострокову оренду (строком на 5 років) земельної ділянки орієнтовною площею 0,14 га, на якій розташовано будівлю громадського призначення (гуртожиток для спортсменів), що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Арсенал-Київ» в с. Щасливе по вул. Лисенка, 13, Бориспільського району, Київської області» та «Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Арсенал-Київ» на складання проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 4,1390 га під розміщення об’єктів першої черги будівництва «Центру вищої спортивної майстерності» для заключення договору оренди, що розташована в с. Щасливе  по вул. Спортивна, 2,  Бориспільського району, Київської області».


Гость, 23.05.2016

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения