19 травня засідання виконкому

19 травня засідання виконкому

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

від  19 травня 2016 року                            с. Щасливе

 

 1. Про проведення заходів до Дня захисту дітей для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з неблагополучних родин.
 2. Про підготовку до проведення оздоровлення дітей у літній  період відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».
 3. Про розгляд розпорядження Бориспільської РДА № 222 від 29.04.2016 р. «Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2016 році».
 4. Про розгляд розпорядження Про організацію проведення обліку дітей та роботи щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку в Бориспільському  районі у 2016 році та про розгляд  листа відділу освіти Бориспільської райдержадміністрації № 01-15/416 від 14.04.216 р. щодо електронної реєстрації  дітей в дошкільних закладах.
 5. Про оголошення конкурсу на обслуговування багатоквартирних житлових будинків відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках».
 6. Про тимчасове закриття проїзду по сільській ґрунтовій дорозі по вулиці Перспективна до житлового масиву «Літературний».
 7. Про розгляд колективного звернення мешканців будинку за адресою вул. Щаслива,8 щодо облаштування місць паркування автотранспорту мешканцям будинку.
 8. Про розгляд листа ТОВ «КОМФОРТ-ТРАСТ»  щодо благоустрою  прилеглої до ділянки № 1 території, на якій планується забудова багатоповерхового будинку.
 9. Про розгляд листа ТОВ «КОМФОРТ-ТРАСТ»  щодо благоустрою  прилеглої до ділянки № 2 території, на якій планується забудова багатоповерхового будинку.
 10. Про розгляд колективного звернення  мешканців будинків по вул. Л.Українки щодо заборони проїзду великогабаритного транспорту через центр села.
 11. Про розгляд заяви Куран В.Ю. про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Житомирська,12).
 12. Про розгляд заяви Степури О.Є. про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Яблунева (4).
 13. Про розгляд заяви Клочан Л.О. про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Шкільна (8).
 14. Про розгляд заяви Лінковської Т.О. щодо надання дозволу на приватизацію квартири № 53 по вул. Паркова,8.
 15. Про створення комісії щодо обстеження зелених насаджень на земельній ділянці ТОВ «Комфорт –Траст».

Гость, 16.05.2016

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения