Вони підтримують забруднення екології в наших селах

25 апреля
Вони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селахВони підтримують забруднення екології в наших селах

Як Ви знаєте, суддя Київського обласного господарського суду А.Кошик, який розглядає справу Щасливської сіль.ради ПРОТИ сміттєфірм "Металіст" і "Вест менеджмент системс", отримав від наших опонентів Клопотання від жителів села Проліски і Щасливе, які підписалися ЗА сміттєсортувальну станцію (а де станція, там і завод).
В цьому списку крім малої частини справжніх прихильників сміттєфірм, є багато мертвих душ (люди, які нещодавно померли, а перед смертю ніби-то підписалися за сміттєзавод).
Також є багато тих, хто розписався за отримання пайків з гречкою, а по факту вийшло, що ніби-то підписався під Клопотанням на суддю за сміттєзавод.
Але є й відверто підроблені підписи людей - особливо багато таких у Пролісках - тобто люди взагалі були не в курсі, що їх підписи проставили у списку ЗА сміттєзавод (такі люди обурюються дуже - адже це очевидне шахрайство, підробка документів).


Увага! Чи  поставили Ви свій підпис за забруднення екології в наших селах? Де будуть жити наші діти, онуки через десять років, якщо сміття з  Києва завозитимуть "на так зване сортування" під наші вікна, і яка буде у нас вода, повітря, не говорячи вже про здоров"я? І чи хоч хтось із цього списку хотів би, щоб під їх вінками поставили баки зі сміття?

Подивіться, чи немає там Ваших сусідів-знайомих, для них може бути "сюрприз". Юридично веде це питання юрист сільської ради Тетяна Прилуцька 099-662-70-63 - дзвоніть їй у разі чого.

Просмотров: 134