День вишиванки в Щасливому

24 мая
День вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в ЩасливомуДень вишиванки в Щасливому
Источник новости и автор текста
Щасливський НВК

Українська вишиванка розфарбувала веселкою життя юних щасливчан

 

      «Чому українці носять вишиванку?», «Що вона символізує?»… На ці та багато інших запитань  учні Щасливського НВК знають відповідь!

      Щорічний День Вишиванки розфарбував буденний четвер кольоровими барвами, залишивши цілу низку незабутніх вражень та емоцій. Напередодні свята було запропоновано вдягнути вишитий одяг ти прийти в ньому на заняття або роботу. Такого різноманіття вишиванок та майстерності виконання ручної роботи, здавалось, не бачив ще жодний куточок України! Приємно бавили   око  хлопці та дівчата, одягнені в українській національний одяг. 

    Тематично прикрашене фойє школи стало неочікуваним сюрпризом для учнів та вчителів: незвично виконана вишивка, постери з модним вишитим одягом, інформація  про орнаменти в різних регіонах країни. Вражаючими були «живі» фотографії за мотивами відомих картин.

   19 травня на трибунах стадіону, одягнуті у вишиванки, зібралися всі учні та вчителі Щасливського НВК, щоб підтримати  акцію школярів «У  єдності сила». Навчальний заклад гідно прийняв виклик на виконання Державного Гімну України, таким чином майже тисяча учнів долучилася до Всеукраїнського флешмобу, передавши естафету трьом школам Бориспільщини.

Вишиванка, як і гімн України, - це національна святиня, які несуть у собі духовне багатство, високу мудрість  і, водночас,  високий патріотизм і національне єднання.  

      На останніх секундах виконання Гімну з неба пролився теплий весняний дощик, який ніби благословив нас своїми теплими життєдайними крапельками.

Просмотров: 59