21 січня 2016 відбулося засідання виконкому

26 января
21 січня 2016 відбулося засідання виконкому
Источник новости и автор текста

Секретар виконкому Журавльова Г.

На засіданні  розглянуті наступні питання:

 1. Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судами накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, та перелік об’єктів для відбування адміністративного стягнення.
 2. Про розгляд плану Бориспільської райдержадміністрації № 103-1  від 30.12.2015 р. «Про здійснення контрою за виконанням  органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2016 рік».
 3. Звіт начальника  КП ЖКК «Щасливський» про фінансовий стан комунального підприємства  (та про надходження та використання коштів за видачу технічних умов на підключення до централізованого водопостачання та водовідведення).
 4. Про внесення змін до квартирних справ  та зняття з квартирного обліку громадян за місцем проживання.
 5. Про розгляд заяви ..... щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон) та виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди.
 6. Про розгляд заяви .... про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Житомирська.
 7. Про розгляд заяви  про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Виноградна.
 8. Про розгляд заяви .....про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Виноградна.
 9. Про розгляд заяви .....про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Врожайна.
 10. Про розгляд клопотання Щасливського НВК щодо  припинення навчання в зв’язку з негативною тенденцією захворюваності учнів на ГРВІ.
 11. Про кронування та видалення аварійних дерев на території Щасливської сільської ради.

Найболючишим питанням - фінансовий стан житлово-комунального господарства. Заборгованість підприємства перед працівниками становить 306 тис. грн (заробітна плата за листопад, грудень). За електроенергію до Київобленерго ЖКК  має сплатити 336 тис. грн., Київводоканал - 28 тис. грн.,за вивіз сміття -  майже 50 тис. грн. Житловому комунальному господарству винні - населення 800,973 тис. грн., в тому числі, за сміття - 110 тис. грн., вода та каналізація - 375 тис.грн., комунальні послуги (квартплата) 316 тис. грн., борг від організацій - 113 тис. грн. Тому роботу ЖКК "Щасливський" в даному напрямку визнано незадовільною.

На квартирному обліку станом на 01.01.2016 р. перебуває 159 родин. На жаль, будівництво житла за рахунок державних коштів не проводиться, але квартирні справи все одно переглядаються щороку. З черги знімаються громадяни, які поліпшили свої житлові умови за рахунок власного будівництва або купівлі житла за власний кошт або які виубли із населеного пункту. 

В зв"язку із епідемією на грип в Щасливському НВК призупинено заняття з 21 січня по 1 лютого 2016 р.

В лютому-березні 2016 року виконком Щасливської сільської ради буде проводити роботу по кронуванню дерев по вул. Героїв Майдану в с. щасливому, та вирубку аварійних, повалених дерев в с. Проліски та в с. Щасливе.

Просмотров: 36