21 квітня 2 відбулося засідання виконкому

25 апреля
21 квітня 2 відбулося засідання виконкому21 квітня 2 відбулося засідання виконкому
Источник новости и автор текста
Журавльова Г., секретар виконкому

21 кітня 2016 року відбулося чергове засідання виконкому, на якому було заслухано інформацію щодо проведення заходів з благоустрою в селах Щасливе, Проліски. З початку квітня у селах проведені суботники з благоустрою на прибудинкових територіях, у лісосмугах, на підприємствах та організаціях. Розпочато ямковий ремонт доріг. Обстежено території приватних будівель. Вручено багато попереджень про наведення порядку поблизу будинків. Деякі господарі зреагували, навели порядок, але ще залишилося багато родин, яким байдуже, як виглядатиме їх оселя. Проводиться побілка бордюр, ремонт дитячих майданчиків і т.д. Однак, ще чимало залишилося зробити. Потрібно посадити клумби,   буде висаджуватися парк в центрі Щасливого. На даний час проводиться обрізка дерев. 23 квітня також буде проводитися суботник. Вже три тижні здійснюється обрізка старих аварійних дерев, особливо по вул. Героїв Майдану. Тополі  віджили свій вік і трухляві всереді, після вирубки, будуть поводити заходи щодо посадки нових дерев. Активну участь у благоустрої приймають шкільний колектив  Щасливського НВК, Пролісківського НВО, підприємства. Та є ще, так звані, "злачні місця". Це приватні території по вул. Олімпійська, колишні теплиці, власник ТОВ "Ленорма", поблизу гіпермаркету "Фоззі", поблизу ТОВ "Сань Сун", КЕП "Нафта", поблизу автобусних зупинок Щасливе, Проліски, які обслуговують Київоблавтодор. Всім направлені вимоги. 

Другим важливим питанням розглянуто роботу закладів культури  в с. Щасливому, створення належних умов для покращення творчого розвитку населення і естетичного виховання молоді, організація дозвілля. Заслухано звіт Очередько О.О. (відеозвіт можна переглянути на фейсбуці). Рекомендовано створювати гуртки та колективи творчості для всіх категорій населення.

Ваховуючи, що в цьому році 8,9 травня - поминальні дні, було вирішено провести в с. Щасливоому  мітинг  до 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни 7 травня 2016 року о 10.00.

Вирішено відзначити ліквідаторів І та ІІ категорії (серії А) грошовою винагородою в зв"язку із 30 роковинами  аварії Чорнобильської катастрофи. 26 квітня в будинку культури проводитиметься сільський захід.

На звернення Бовсуновського О.В.,  Марченко Г.М. заплановано  встановити обмежувачі швидкості по вул. Л.Українки, та по вул. Світанкова.

Проблемним питанням залишаєтья  заборгованість ЖКК «Щасливський»  перед "Київодоканалом" за прийом стічних вод. Зобов"яно керівництво ЖКК, в першу чергу, направляти кошти на оплату за енергоносії.

Розглянуто  колективне звернення мешканців будинку за адресою вул. Щаслива,6 в с. Проліски щодо облаштування місць паркування автотранспорту мешканцям будинку. Надано дозвіл з умовою не вирізати дерева.

Розглянуто звернення батьківського комітету 3-В класу Щасливського НВК щодо впливу на ситуацію в класі в звззяку з тим, що в класі навчається учень, поведінка якого є досить неадекватною, не контрольованою, заважає проводити уроки, ображає однокласників, що негатино впливає на проведення уроків та сприйняття матеріалу учнями всього класу, вчителі відмовляються працювати в цьому калсі. Рекомендовано директору школи приділяти більшу увагу даному учню, проводити роботу з його батьками, в іншому випадку направити матеріали до районної служби в справах дітей щодо неналежного виконання батьками своїх батьківських обовязків.

Розглянуто заяву Кондрашевської Т.В. щодо розширення торгівельного павільйону в с. Щасливе за адресою вул. Героїв Майдану,21А. Виконавчим комітетом відмовлено в зв"язку з тим, що згідно будівельних норм при розширенні даний об"єкт не буде малою архітектурною спорудою, закриває обзор для багатоквартирного будинку, та не відповідає Геренеральному плану забудови населеного пункту.

Розглянуто лист  ПАТ «Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Норіс» щодо надання дозволу на виготовлення технічних умов на підключення до централізованого водопостачання. Дозволено за умови направлення коштів за технічні умови на розвиток потужностей водопостачання в с. Щасливому.

Розглянуті заяви громадян про присвоєння поштової адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Мічуріна, та по вул. Черкаська.

Постановлено на квартирний облік за місцем проживання родини Ходаченка В.П., Мартиненка Д.С. 

А також розглянут інші питання та заяви громадян.

Просмотров: 120