На Київщині зареєстровано нові релігійні громади

14 квітня

Київська обласна державна адміністрація виписала нові редакційні статути для релігійних громад. До них ввійшли дев’ять новостворених організацій: парафії Православної церкви України, Української Церкви Християн Віри Євангельської та Української греко-католицької церкви.

Нові релігійні статути

У повідомленні йдеться про необхідність надання Нового Статуту релігійній громаді Святого Миколая Чудотворця Київської Єпархії Православної церкви України. Територіально громада розміщена у селі Переяслав-Хмельницький, що на Київщині.

Водночас Київська обласна державна адміністрація зареєструвала інші релігійні громади: Матері Божої Невпинної помочі Української греко-католицької церкви та церков Російського Православного Кола. Релігійні організації розташовані на Київщині, у селі Щасливе Бориспільського району та у селищі Володарка.

Перереєстрація релігійних громад

Окрім того, Київська ОДА виконала перереєстрацію церковних установ, що раніше належали до УПЦ Київського патріархату. До групи нових релігійних громад ПЦУ увійшли церкви Апостола Луки, що на селищі Тайниця Тетіївського району, Святителя Миколая Чудотворця від села Рожівка Броварського району, Різдва Пресвятої Богородиці селища Соколівка Васильківського району.

Новий державний статут отримала церква євангельської віри Відродження та Надія життя. Громади розташовані в селі Баришівка та у місті Ірпінь.

 

 

Просмотров: 173