Легалізація грального бізнесу: запланована видача ще двох ліцензій

23 лютого
Легалізація грального бізнесу

Ще два учасники ринку азартних розваг отримали позитивне рішення щодо запиту про видання ліцензії. Згідно з даними, розміщеним на сайті регулятора, відповідний дозвіл отримали ТОВ «Геймдев» і ТОВ «Париматч». Це вже третє позитивне рішення, ухвалене Комісією після прийняття законодавства, що легалізує діяльність букмекерських контор, онлайн-казино та інших азартних закладів. Ліцензії терміном на 5 років будуть видані компаніям після проведення відповідних платежів.

ТОВ «Геймдев»

Компанія заснована в Україні в грудні 2019 року зі статутним капіталом у 30 млн грн. Як засновники з рівноцінними вкладами виступили:

  • голландська компанія «Шторм Інтернешнл Менеджмент Сервіс БВ»;
  • українська компанія АТ «Декарт».

Кінцевими бенефіціарами виступають Нонка Руслан (Україна) і Боеттчер Майкл Пол (Великобританія).

ТОВ «Париматч»

Компанія зареєстрована в Україні в листопаді 2019 року. Статутний капітал складає 60 млн грн. Одноосібним засновником виступило кіпрське підприємство «Фірстпм Ентертеймент Лтд». Кінцевим бенефіціаром є громадянка України — Білоруська Катерина.

Ліцензування грального бізнесу: плани та умови

Ліцензія на організацію та проведення азартних ігор видається строком на 5 років. Її вартість оцінюється в 6,5 тис. мінімальних заробітних плат — 39 млн грн (станом на початок 2021 року).

Перший дозвіл на надання відповідних послуг було видано ТОВ «СПЕЙСІКС», яке здійснює свою діяльність під торговою маркою «Космолот». Транш за оформлення в розмірі 23,4 млн грн скарбниця вже отримала. ТОВ «Геймдев» і ТОВ «Париматч» повинні здійснити необхідні платежі в десятиденний термін з моменту отримання позитивного рішення.

Всього у 2021 році від видання дозвільної документації планується отримати до бюджету коштів в розмірі 7,4 млрд грн. Отримані гроші витратять на підтримку медицини, освіти, науки, культури та спорту.

 

 

Просмотров: 225