Програма Турбота і соціальний захист

Додаток 1  до рішення

N  – 3 - VIІ  від 17.12.2015 р.

 

ПРОГРАМА  «ТУРБОТА та СОЦІАЛЬНИЙ  ЗАХИСТ  НАСЕЛЕННЯ»

 

    І.Загальні положення:

 

Програма розроблена на основі законодавчих актів України з метою соціального захисту населення  сіл Щасливе та Проліски.

 

ІІ. Мета програми:

 

Підтримка жителів сіл Щасливе та Проліски з різними діагнозами захворювань, дітей сиріт та напівсиріт, дітей з малозабезпечених родин, багатодітних родин, ветеранів праці, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників Великої Вітчизняної війни,  дітей війни, учасників АТО, інвалідів загального захворювання та інших.

 

    ІІІ. Завдання програми:

 

Основним завданням програми є проведення ряду заходів по підтримці населення, що цього потребує.

 1. Надання грошової та не грошової матеріальної допомоги,  відповідно до Положення (додаток № 2 до рішення сесії).
 2. Забезпечення продовольчими наборами, грошовою допомогою до державних та релігійних свят.
 3. Оздоровлення дітей сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних  родин шляхом надання матеріальної допомоги на придбання путівок в табори та надання путівок в табори.
 4. Виділення одноразової грошової допомоги 18-ти інсулінозалежним хворим на цукровий діабет жителям сіл Щасливе та Проліски, які знаходяться на обліку у амбулаторії ЗПСМ сіл Щасливе та Проліски в розмірі _______________ грн.
 5. Організація та проведення заходів приурочених:

-    Дню Перемоги;

-    Дню захисту Вітчизни;

-    Дню матері;

-    Дню похилого віку;

-    Дню інвалідів;

-    Міжнародного жіночого Дня;

-    Дню  села Щасливе та с. Проліски;

та   інші  свята.

 

ІІІ. Методи впровадження, фінансування програми:

 

Фінансування на виконання програми здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів місцевого бюджету, а також за рахунок коштів, отриманих з інших бюджетів у вигляді трансфертів ( субвенції, дотації, тощо), благодійних внесків..

 

Зміни до Програми  вносяться за рішенням ради.

 

 

Додаток 2  до рішення

N  – 3 - VIІ  від 17.12.2015 р.

 

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про порядок надання одноразової матеріальної допомоги

жителям сіл Щасливе та Проліски

 

 

Це Положення визначає єдиний порядок надання матеріальної допомоги (далі-допомога) особам, які з певних причин знаходяться в скрутному матеріальному становищі,

 

 1. Право на отримання допомоги мають громадяни, які постійно   проживають на території Щасливської сільської ради або працюють (працювали) на підприємствах, в установах, в організаціях різних форм власності, що здійснюють свою діяльність на території сільської ради, або які своєю трудовою, громадською діяльністю внесли певний вклад у економічний  чи культурний  розвиток сіл Щасливе та Проліски.

В  тому числі право на отримання допомоги мають особи, що проживають на території сіл Щасливе та Проліски Бориспільського району, Київської області, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичних операціях (АТО), забезпеченні їх проведення.

Допомога надається на:

-      оздоровлення (в тому числі дітей);

-      термінове хірургічне втручання;

-      придбання медикаментів;

-      лікування дітей;

-      у разі втрати майна внаслідок стихій та інших випадків.

-      тяжкого матеріального становища та іншому.

 1. Призначення та виплата допомоги здійснюється один раз протягом бюджетного року. (Розмір матеріальної допомоги не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб).
 2.  Рішення про надання матеріальної допомоги приймається на сесії сільської ради або у вигляді розпорядження сільського голови на основі особистої заяви, за наявності акта обстеження, медичної довідки та ін..
 3. До заяви громадянин, що звертається за допомогою, в обов’язковому порядку додає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, складений комісією соціального захисту та депутата відповідного округу, медичну довідку, копію паспорту та коду.
 4. Матеріальна допомога видається через  касу сільської ради.
 5. Це Положення діє до 31 грудня 2016 року.

 

 

 

         Сільський голова                                        М.Ф.Шмаюн