Положення про допомогу

-----
24 ноября

 

Додаток

до рішення

Щасливської сільської ради

№ 2688 - 52 – VI

від 16 липня 2015 року

 

 

 

Програма соціального захисту окремих категорій населення

с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради на 2015 рік

 

Загальні положення

 

Питання соціального захисту та соціального забезпечення незахищених верств населення є надзвичайно актуальними, що зумовлено загальними демографічними процесами та характеристиками умов життя громадян.

 

Створення умов соціальної захищеності населення, створення необхідних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верстам населення с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради, надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам віком до 18-ти років, дітям з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), дітям з онкологічними захворюваннями є однією з основних завдань виконавчого комітету Щасливської сільської ради.

 

Соціальний захист окремих категорій громадян с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради полягає у наданні грошової допомоги.

 

Мета  Програми

 

Метою  Програми є розроблення заходів, спрямованих на забезпечення соціального захисту соціально-незахищеним верстам населення с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради.

 

Програма розрахована на один рік. Фінансування  Програми здійснюється за рахунок коштів, передбачених в загальному та спеціальному фондах бюджету Щасливської сільської ради.

 

Надання одноразової матеріальної дітям-інвалідам віком до 18-ти років, дітям з ДЦП, дітям з онкологічними захворюваннями.

 

Відповідно до Законів України «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України» та «Про реабілітацію інвалідів в Україні» надавати :

 

– одноразову матеріальну допомогу для проведення лікування, реабілітації, проведення оперативного втручання та вирішення скрутного матеріального становища дітям-інвалідам віком до 18-ти років, дітям з ДЦП, дітям з онкологічними захворюваннями с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради;

 

– допомогу в придбанні путівок для оздоровлення дітей - інвалідів, дітей з ДЦП, дітей з онкологічними захворюваннямис. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради  один - два рази на рік;

 

 

Матеріальна допомога надається згідно розпорядження головиЩасливської сільської ради при наявності наступних документів:

 

1. заява;

 

2. акт обстеження депутата про житлово-побутові умови  заявника;

 

3. медичні довідки  (у разі потреби);

 

4. довідка з місця проживання  про склад сім’ї;

 

5. ідентифікаційний код заявника;

 

6. копії пільгових документів.

 

Допомога видається один раз на рік за зверненням батьків зазначених категорій осіб після всебічного аналізу документів доданих до заяви враховуючи матеріально-побутові умови проживання дітей-інвалідів віком до 18-ти років, дітей з ДЦП, дітей з онкологічними захворюваннями.

 

Повторне звернення із заявою щодо надання одноразової матеріальної допомоги можливе не раніше, ніж через 6 місяців після одержання допомоги (крім виняткових обставин).

 

Видатки на виплату одноразової матеріальної допомоги дітям-інвалідам віком до 18-ти років, дітям з ДЦП, дітям з онкологічними захворюваннями с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради здійснюються за розпорядженням голови сільської ради в межах асигнувань, передбачених в селищному бюджеті за КФКВ 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

 

Відповідальні виконавці: Виконавчий комітет Щасливської сільської ради.

 

Термін виконання: протягом 2015 року.

 

 

 

Сільський голова                                    М.Ф.Шмаюн

Оставьте комментарий
Имя*:
Подписаться на комментарии (впишите e-mail):

Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения