Розглянуті питання на засіданні виконкому 22.06.2017

-----
03 июля

На засіданні виконкому 22 червня розглянуті такі питання:

 

  1. Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

У своїй роботі виконавчий комітет Щасливської сільської ради керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

Ст. 27 ЗУ – у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, а саме – статистичний облік, надання адміністративних послуг:

Виконком здійснює статистичний облік громадян, які проживають на території ради. Станом на 20.06.2017 р. на території сіл Щасливе, Проліски проживає понад 8000 жителів, хоча офіційно зареєстровано 6200 громадян, в тому числі: 1273 - пенсіонерів, з них  інвалідів війни ВВв – 7 осіб,  учасників війни – 33 особи, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 4,  ветеранів праці – 115 осіб,  дітей війни – 289 осіб,  одиноких матерів – 62 осіб,  багатодітних сімей – 45,  інвалідів з дитинства – 16 осіб,  дітей інвалідів  - 31, малозабезпечених сімей –15, сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 6,  одиноких громадян похилого віку – 56, потерпілих від аварії на ЧАЕС  І-ІІ кат. –  171 особа, зареєстрованих громадян, які вимушені переселитися із АР Крим – 20 осіб, із зони АТО – 203 громадян, учасників бойових дій в АТО – 44  осіб.

 Адміністративні послуги: 1) реєстрація (зняття з реєстрації) місця проживання громадян, 2) – реєстрація речових прав на нерухоме майно, 3 ) оформлення та подання документів на отримання субсидій.

 За І півріччя 2017 р.  зареєстровано – 106 дорослих та 77 дітей, знято з реєстрації, які вибули за межі населеного пункту, - 12 громадян.

Проведено державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно з січня по 22.06.2017 р.- 65.

Учасниками програми житлових субсидій є 450 родин   на оплату житлово-комунальних послуг. В Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано 1022 жителів с Щасливе та с. Проліски.

У відділенні соціальної допомоги Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів вдома (надання соціальних послуг) перебуває на обслуговуванні 20 одиноких жителів села, які не здатні до самообслуговування (серед них:  п’ять  - учасників війни,  п’ять  - діти війни,  п’ять  – інвалідів загального захворювання, чотири – ветерани праці, один - без категорії). Їх обслуговують 2 соціальних працівники.

Ст.28 ЗУ- контроль за надходженням до місцевого бюджету, здійснення контролю за дотриманням тарифів.

Ст.29 ЗУ – повноваження щодо управління комунальною власністю погодження кандидатур на посаду начальника КП ЖКК «Щасливський».

Ст. 30 ЗУ – повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, а саме:

контроль за обслуговування  населення підприємства ЖКК, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту, тощо,

режим роботи  підприємств,

облік житлового фонду,

здійснення квартирного обліку,

облік нежилих приміщень та облік нерухомого майна.

Виконавчим комітетом у 2017 році поставлено на квартирний облік три родини з числа учасників бойових дій в АТО, які потребують поліпшення житлових умов.

Виконавчим комітетом проводиться облік нерухомого майна. У багатоквартирних будинках сіл Проліски та Щасливе обліковується 1970 квартир та понад 684 індивідуальних житлових будинків, які вже введені в експлуатацію.

Ст. 31 – повноваження у галузі будівництва; з 10 червня 2017 року органи місцевого самоврядування  будуть виконувати такі функції:

-         Надання та реєстрація документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт;

-         Здійснення перевірки виконання  будівельних робіт на об’єктах будівництва;

-         Зупинення самочинного будівництва;

-         прийняття в експлуатацію завершеного будівництва.

 

Ст.32 - повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту.

-         Доступності безкоштовної освіти,

-         Розвиток всіх видів освіти,

-         Організація обліку дітей дошкільного та шкільного віку,

-         Вирішення питання щодо дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення їх підручниками, створення умов для самоосвіти, надання пільг на харчування.

-         В червні 2017 року  на оздоровлення в Шияни поїхали 44 дітей із малозабезпечених родин.  У серпні відбудеться другий заїзд, готуються списки дітей.

Дані питання вирішуються спільно із закладами освіти.

 

Ст. 33- повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

-         Контроль за використанням і охороню земель,

-         Вирішення земельних спорів,

-         Здійснення контролю за діяльністю суб’єктів у сфері поводження з відходами;

-         Організація землеустрою, погодження  проектів землеустрою та інші.

 

Ст. 34 - повноваження у сфері соціального захисту населення:

Щасливською сільською радою у першому півріччі 2017 року надано матеріальної допомоги 1057 особам на суму 1536900,80  грн.  А також  до свят:

учасникам ДРА: 9 осіб – 9 тис.грн.;

до Дня Перемоги:  303 особам – 203249,50 грн.,

до Великодня – 18 одиноким пенсіонерам в сумі 11180,16 грн.,

до дня пам’яті аварії на ЧАЕС – 22 ліквідаторам на суму 22 тис. грн.,

до 8 березня 40 одиноким пенсіонеркам – 24844,80 грн. 

До Великодня надано  допомогу одиноким пристарілим, багатодітним сім’ям, малозабезпеченим громадянам 100 продуктових пасхальних наборів.

Всього видано матеріальної допомоги за розпорядженням голови з початку року - 1807175,26 грн.

 

Ст. 36 - Повноваження в галузі оборонної діяльності

Виконавчий комітет здійснює організацію обліку допризовників, військовозобов’язаних, сприяє організації призову громадян на військову службу. На даний час по сільській раді зареєстровано 44 учасників бойових дій в АТО.

 

Ст. 38 Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

  • Звернення громадян -  розглянуто у І півріччі  -  1268 заяв.
  • Дотримання громадського порядку,
  • Розглянуто протоколів про адміністративні правопорушення - 27,
  • Вчинено 80 нотаріальних дій.
  • Проведено реєстрація актів цивільного стану:

народження -29, смертей - 42, шлюбів – 27.

  • Видано довідок – 1239.

   

З початку  2017 року  проведено 6 засідань виконавчого комітету сільської ради та 4 засідань сесій Щасливської сільської ради. 

2.  Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради.

Адміністративною комісією при виконавчому комітету Щасливської сільської ради за І півріччя 2017 року  проведено  7 засідань та розглянуто 27 протоколів про адміністративні правопорушення. 

З них,

порушення правил благоустрою населених пунктів в м. Києві -- 3, порушення тиші в громадських місцях - 2, порушення тиші в громадських місцях – 1, розпивання спиртних напоїв на виробництві - 2. Після розгляду справ адмінкомісією на порушників накладено штрафи на загальну суму  340 грн.  

Паспортистом виконавчого комітету з початку року складено 27 адмінпротоколів  в зв’язку із несвоєчасною  реєстрацією місця проживання та в зв’язку із втратою  паспорта.  В даному випадку порушникам винесено попередження. Два протоколи на мешканців села Щасливого надійшли з Києва про порушення благоустрою в місті.

Згідно рішень Бориспільського міськрайонного суду кримінально-виконавчою інспекцією у 2017 році були направлені  на громадські роботи Голуб І.В., Герасимчук П.І., Гончар О.М., які відпрацювали у сфері благоустрою  на території сіл Щасливе та Проліски по 30 годин робочого часу.

 

  1. Про розгляд розпорядження голови Бориспільської райдержадміністрації № 327 від 24.05.2017 р. «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бориспільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року».

Виконавчий комітет у своєму рішенні рекомендує

- депутатам сільської ради на виборчих округах проводити організаційно-роз’яснювальну роботу щодо прискорення прийняття рішень співвласниками багатоквартирних будинків з приводу створення об’єднань  з метою підготовки та належного утримання будинків до осінньо-зимового періоду.

- КП ЖКК «Щасливський» в найкоротший термін розробити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення сіл Проліски, Щасливе до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

-КП ЩСР ЖКК «Щасливський» провести профілактично-ремонтні мереж водопостачання та водовідведення, станції знезалізнення води, артезіанських свердловин, КНС.

- Керівникам освітніх закладів та закладів культури підготувати інформацію щодо проведення підготовчих робіт до навчального року та осінньо-зимового періоду.

 Відповідно до розпорядження голови Бориспільської райдержадміністрації № 305 від 22.05.2017 р. «Про організацію проведення обліку дітей та роботи щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку в Бориспільському районі у 2017 році», виконавчий комітет доручив Щасливському НВК та Пролісківському НВО провести облік дітей, які проживають на території населених пунктів в термін до 15 серпня 2017 р.

Відповідно до звернення ОСББ «Райдужний»  затверджено  тарифи на послуги з обслуговування та утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Героїв Майдану,11.

Надано дозвіл  ТОВ «Ресторан Щасливий» на розміщення зовнішньої реклами.

Надано дозвіл СПД Лаврухіній Г.В. на розміщення зовнішньої реклами в с. Щасливе ( салону краси) по вул. Л.Українки,14.

З метою підтримки розвитку спорту в селах запропоновано створити  позаштатний відділ спортивно-масової роботи і військово-патріотичного виховання.

Надано дозвіл на  присвоєння адреси частинам земельної ділянки в зв’язку із розподілом  ділянки на дві частини в с. Щасливому по вул. Мисливська.

Присвоєно поштові адреси новозбудованому житловому будинку по вул. Львівська.

Розглянуто пропозицію ТОВ «Комфорт-траст» щодо проектування та  розміщення майданчиків відпочинку (дитячі, спортивні) в с. Проліски біля нових багатоквартирних будинків.

Розглянуто заяви щодо зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади «Ромашка» та «Проліски». Звертаємо увагу батьків, що дозвіл надається лише тим громадянам, діти яких зареєстровані (прописані) за місцем проживання.

Викликало багато спорів розгляд звернення мешканців по вулиці Бориспільська щодо закриття транзитного проїзду транспорту через село в районі магазину АТБ. Вирішено встановити шлагбауми для обмеження проїзду великовантажного транспорту.

Розглянуто ще ряд інших звернень та питань.

Оставьте комментарий
Имя*:
Подписаться на комментарии (впишите e-mail):

Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения