рішення виконкому 07.12.2016

-----
08 декабря

ЩАСЛИВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Бориспільського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня  2016 року                                               № 172

с. Щасливе

 

Про призначення управителя багатоквартирного будинку в селах Щасливе та Проліски

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року № 150, за результатами проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в селах Щасливе та Проліски, на підставі протоколів засідання конкурсної комісії від 3 грудня 2016 року № 2 та 5 грудня 2016 року № 3,

 

виконавчий комітет Щасливської сільської ради вирішив:

 

1. Затвердити результат конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в селах Щасливе та Проліски та призначити КП ЖКК “Щасливський” (код ЄДРПОУ 30172060, юридична адреса: вул.Лисенка 1, с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325) управителем багатоквартирних будинків в селах Щасливе та Проліски згідно з додатком 1 .

2. Затвердити форму договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком в селах Щасливе та Проліски, що додається, для будинків згідно з додатком 2.

3. Уповноважити сільського голову Шмаюна М.Ф. на підписання договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком в селах Щасливе та Проліски від імені співвласників багатоквартирних будинків по кожному будинку окремо згідно з додатком 2.

4. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Бовсуновському О.В.:

4.1. Протягом п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення забезпечити укладення з КП ЖКК “Щасливський” (код ЄДРПОУ 30172060) договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком окремо на кожний багатоквартирний будинок згідно з додатком 2.

4.2. Довести до відома співвласників багатоквартирних будинків інформацію про управителя, з яким укладено договір, шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Щасливської сільської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Бовсуновському О.В.

 

 

Сільський голова                                                                    М.Ф.Шмаюн

Оставьте комментарий
Имя*:
Подписаться на комментарии (впишите e-mail):

Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения