засідання виконкому

засідання виконкому

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

від 22 червня 2017 року                   с. Щасливе

 

  1. Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Про роботу сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини по наданню медичних послуг населенню.
  3. Про розгляд розпорядження голови Бориспільської райдержадміністрації № 327 від 24.05.2017 р. «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бориспільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року».
  4. Про розгляд розпорядження голови Бориспільської райдержадміністрації № 305 від 22.05.2017 р. «Про організацію проведення обліку дітей та роботи щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку в Бориспільському районі у 2017 році».
  5. Про розгляд листа ОСББ «Райдужний» щодо затвердження тарифів на послуги з обслуговування та утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Героїв Майдану,11.
  6. Про розгляд листа ТОВ «Ресторан Щасливий» щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  7. Про можливості створення позаштатного відділу спортивно-масової роботи і військово-патріотичного виховання.
  8. Про розгляд заяви .... щодо присвоєння адреси частинам земельної ділянки в зв’язку із розподілом  ділянки на дві частини в с. Щасливому по вул. Мисливська...
  9. Про розгляд заяви ..... щодо присвоєння адреси частинам земельної ділянки в зв’язку із розподілом  ділянки на дві частини в с. Щасливому по вул. Мисливська .

 

Гость, 19.06.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения