Позачергова сесія

Позачергова сесія

Засідання постійних комісій відбудеться 04.08.2017 р.  о 13.00 год.


ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 

  1. Про реорганізацію Пролісківського НВО.

 

Бюджетні питання:

 

Земельні питання:

  1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам: Плахотнюк І.О.; Іванову М.В.
  2. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд в с.Проліски по вул. Ватутіна, 5 гр. Бойко С.Ф.
  3. Про продовження терміну дії рішення № 2283-44-VI від 22.08.2014 року «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва інд.гаража гр.Барташ Л.Г. в с.Щасливе».
  4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе гр. Микитюк В.Я.».
  5. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних  ділянок:Перевязко О.В. ( для ведення садівництва; для інд.будівництва); Перевязко І.В. (для ведення садівництва; для інд.будівництва); Штанька Г.М. (уч.АТО – для будівництва інд. гаража, для інд. будівництва), Шутовського Д.О.(за рішенням суду – для інд. будівництва).

Інші:

  1. Про погодження тарифу на обслуговування будинку та прибудинкової території для ОСББ «Щаслива 7’Я”.

 

Гость, 01.08.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения