Чергове засідання 20-ї сесії сільської ради

Чергове засідання 20-ї сесії сільської ради

11.07.2017 року 0 14-00 год. відбудеться засідання чергової 20-ї сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісій:

06.07.17 р.  - 16.00 год. - засідання постійної земельної комісії;

                    17.00 год. - засідання постійної комісії ЖКК;

                    17.00 год. - засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.

10.07.17 р. - 09.00 год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії;

 ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 

Бюджетні питання:

 

 1. Затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2017 року.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення  капітального ремонту асфальто-бетонного покриття дороги з улаштуванням тротуару по вул. Перспективна в с.Щасливе.
 3. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття з улаштуванням тротуару по вул. Демидова в с.Щасливе.
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття з улаштуванням тротуару по вул.Б.Хмельницького в с.Проліски.
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт елементів благоустрою, а саме: улаштування тротуару по вул. Соборна в с.Проліски.
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань в зміну, з перспективою розвитку, по вул. Лермонтова, 9 в с.Щасливе.
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво ДНЗ на 195 місць по вул. Л.Українки, 5-А в с.Щасливе.
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об’єктів благоустрою, а саме: улаштування тротуару по вул. Фестивальна в с.Щасливе.
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Лисенка в с.Щасливе.
 10. Затвердження звіту на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань в зміну, з перспективою розвитку, по вул. Лермонтова, 9 в с.Щасливе та надання дозволу на знесення старого приміщення амбулаторії.
 11. Про отримання коштів з міського бюджету м.Києва згідно рішеня Київської міської ради для оздоровлення дітей.
 12. Про внесення змін до рішення сесії «Про деякі питання оплати праці працівників установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету Щасливської сільської ради».
 13. Про внесення змін до рішення сесії № 564-15-VII від 22 грудня 2016 р.
 14. Про внесення змін до рішення сесії № 695-19-VII від 25.05.2017 р. «Про затвердження норм витрат палива на службовий автомобіль».
 15. Про розгляд листа директора НВО «Пролісок» щодо виділення коштів на виготовлення та встановлення навісу.
 16. Про розгляд листа директора НВО «Пролісок» щодо виділення коштів на проведення поточного ремонту приміщень.
 17. Про розгляд депутатського звернення Лисенка О.П. щодо виділення коштів на виготовлення та встановлення металопластикових вікон та дверей в будинках по вул. Героїв Майдану № 51 та № 47.
 18. Про розгляд депутатського звернення Онищука Ю.О. щодо виділення коштів на виготовлення та встановлення металопластикових вікон та захисних перил в будинку по вул. Л.Українки, 17.
 19. Про розгляд депутатського звернення Ярош Л.В.  щодо виділення коштів на заміну вікон в під’їздах будинку № 1 по вул. Щаслива в с.Проліски.
 20. Про розгляд депутатського звернення Неруша О.В.  щодо виділення коштів на заміну вікон в під’їздах будинку № 8 по вул. Паркова в с.Проліски.
 21. Про розгляд депутатського звернення Дзюбенко К.О.  щодо виділення коштів на встановлення альтанок.
 22. Про виділення коштів для надання  матеріальної допомоги на лікування дітей інвалідів.
 23. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги учаснику АТО.
 24. Про розгляд звернення директора Будинку культури с.Щасливе щодо  відзначення колективу.
 25. Про розгляд звернення директора Щасливськог НВК щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт їдальні закладу.
 26. Про розгляд звернення директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на заміну світильників, придбання лінолеуму, придбання антисколіозних меблів, мультимедійного обладнання, меблів для класних кімнат.
 27. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення коштів на придбання іграшок.
 28. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення коштів на придбання мед.обладнання та огорожі металевої.
 29. Про розгляд звернень КП ЖКК «Щасливський».
 30. Про внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам: Сліпець М.І., Литвину С.С., Фальку В.С.
 2. Розгляд заяви гр. Щербань М.І. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,010 га для будівництва гаража в с.Щасливе.
 3. Розгляд заяви гр. Видолоб С.В. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,010 га для будівництва гаража в с.Щасливе.
 4. Розгляд заяви гр. Лупан Є.В. про скасування рішення виконавчого комітету сільської ради №13.7 від 21.02.2002 року та надання дозволу гр. Лупан Н.В.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва гаража в с.Щасливе.
 5. Розгляд заяви гр. Кучко І.В. щодо продовження терміну дії рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0012 га для будівництва гаража в с.Щасливе.
 6. Розгляд заяви гр. Бараболько А.В. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0012 га для будівництва гаража в с.Щасливе.
 7. Розгляд листа ТОВ «БОРИСПІЛЬ ІНВЕСТ ЕНЕРГО» про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,9 га  в оренду,  на якій розташована нерухомість, в с.Проліски по вул. Промислова, 1-А.
 8. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних  ділянок:Арійончика А.П. ( для інд.садівництва); Мусієнка Є.В. (для інд.садівництва);Кузьменко С.Г. (для будівництва гаража);  Сліпець М.І. (для будівництва гаража); Кардаш Л.Л. (для інд. будівництва)Ковальова О.Ю.(для інд.будівництва); Кириченко М.І. (для інд.будівництва); Кириченко О.А. (для інд.будівництва).

Інші:

 1. Про погодження оренди нежитлового приміщення.
 2. Про виділення житла дитині-сироті.
 3. Про пайову участь у розвитку соціальної інфраструктури сіл Щасливе та Проліски гр. Заїки Ю.С.
 4. Про пайову участь у розвитку соціальної інфраструктури сіл Щасливе та Проліски ПП "Українська рибна компанія центр". 
 5. Про пайову участь у розвитку соціальної інфраструктури сіл Щасливе та Проліски ОК «Житлово-будівельний кооператив «Доміра-1».
 6. Про звернення щодо внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
 7. Про розгляд депутатського звернення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.
 8. Про затвердження тарифу за одну годину роботи рубальної машини типу RM 52/3.
 9. Про розгляд листа ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство» щодо надання послуг з водопостачання.

 

 

Гость, 30.06.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения