Чергова двадцять сьома сесія сьомого скликання 13 квітня 2018 року

Чергова двадцять сьома сесія сьомого скликання 13 квітня 2018 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Бюджетні питання:

 1. Про затвердження виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.
 3. Про розгляд депутатського звернення Журавльової Г.В. щодо виділення коштів на придбання вікон для під’їздів будинку по вул. Соборна, 12 в с. Проліски.
 4. Про розгляд звернення депутата Луцького О.П. щодо виділення коштів на заміну водогону житлового будинку по вул. Лисенка, 9.
 5. Про розгляд звернення депутата Кутового С.І. щодо виділення коштів на заміну 3-х вхідних  та ремонт центральних  вхідних дверей у будинок по вул. Фестивальна, 29 в с.Щасливе.
 6. Про розгляд звернення депутата Котлінського П.С. щодо виділення коштів на заміну вхідних дверей та вікон в під’їздах  житлових будинків по вул. Героїв Майдану, 30 та 32.
 7. Про розгляд звернення депутата Яцюти С.М. щодо виділення коштів на заміну вхідних дверей та вікон в під’їздах  житлових будинків по вул. Героїв Майдану, 30 та 32.
 8. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для проведення гідродинамічного чищення ділянки фекальної каналізації в      с. Проліски.
 9. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для проведення гідродинамічного чищення ділянки фекальної каналізації в с. Щасливе.
 10. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для проведення гідродинамічного чищення КНС у с. Щасливе.
 11. Про розгляд звернення бібліотекара с. Щасливе щодо виділення коштів для підписки періодичних видань.
 12. Про розгляд звернення ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення коштів на придбання обладнання для кабінету трудового навчання.
 13. Про розгляд звернення ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення коштів на виготовлення металопластикових перегородок.
 14. Про виділення субвенції для Пролісківського НВО на ремонт водопровідної та каналізаційної мереж.
 15. Про передачу субвенції для ОНЗ Щасливський НВК на  придбання комплектів проекційного обладнання для майбутніх перших класів.
 16. Про передачу субвенції для Пролісківського НВО на придбання планшетів Impression ImPAD W 1102  в кількості 25 штук для майбутнього першого та другого класів.
 17. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт об’єкта благоустрою, а саме: озеленення території по вул. Фестивальна в с. Щасливе Бориспільського району Київської області).
 18. Про затвердження проектно-кошторисної документації щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по Робочому проекту «Реконструкція асфальто-бетонного покриття дороги з улаштуванням тротуару по вул. Перспективна в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 19. Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань в зміну з перспективою розвитку по вул.Лермонтова,9 в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 20. Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Улаштування тротуарів по вул.Л.Українки; Волошкова в с.Щасливе Бориспільського району Київської області.
 21. Про затвердження програми та кошторису на відзначення  річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.
 22. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на проведення 2-місячника благоустрою на прибудинкових територіях.
 23. Про внесення змін до тендерного комітету.
 24. Про внесення змін до рішення сільської ради № 210 –6 – VІІ  від 12 квітня 2016 року. «Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальної громади».
 25. Внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання: 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе     гр. Науменко Г.І.
 2. Про надання дозволу Шадуріну О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,012 га для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 3. Про надання дозволу Бубенку М.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,024 га для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 4. Про надання дозволу Новіку Віктору Григоровичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки орієнтовною  площею 0,04 га в с.Щасливе по вул. Лісова, 6-А.
 5. Розгляд заяви гр. Яременка В.Д. про надання дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо   відведення   у  власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,10 га для ОСГ в с. Щасливе по вул. Гоголівська, 1-В.
 6. Розгляд листа ТОВ «Оріана» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1172 га в с.Щасливе по вул. Лисенка, 14; 16 з «під розміщення торгового павільйону» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».
 7. Розгляд листа ТОВ Агрофірма «Гора» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,50 га по вул. Перспективна, 6 з «для розміщення заводу по переробці молока та м’яса та офісного комплексу із складами та стоянкою для власної автотракторної техніки» на «для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту».
 8. Розгляд клопотання ПАТ «Київобленерго» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення 9 земельних ділянок у користування на умовах оренди.
 9. Розгляд заяви Сідько Л.С. про виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку як учаснику АТО.
 10. Затвердження виконавця робіт щодо проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться по вул.Броварській в с.Проліски.

 Інші:

 1. Про встановлення надбавки за вислугу років  сільському голові.
 2. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо затвердження тарифу на водовідведення та водопостачання.
 3. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо затвердження вартості послуг виїзду спеціалістів на місце пориву водопостачання та водовідведення.
 4. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо затвердження штатного розпису, у зв’язку із внесенням змін.
 5. Про затвердження штатного розпису КП «Щасливе Сервіс».
 6. Про розгляд листа ПІІ «Амік Україна» щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету №192 від 20.11.2014 р. та надати дозвіл на торгівлю алкогольними напоями на АЗС ПІІ «Амік Україна» без часових обмежень.
 7. Про скасування рішення № 291-7-VII від 31.05.2016 р. «Про затвердження Положення про порядок продажу  земельних ділянок та права їх оренди на конкурентних засадах на території Щасливської сільської ради» у зв’язку із зміною законодавства.
 8. Про наміри ТОВ «Ревейст» щодо будівництва заводу для виробництва енергії з альтернативних джерел.
 9. Про розгляд листа Бориспільської РДА щодо намірів ТОВ «НАФТАСІТІ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
 10. Про затвердження  «Правил утримання домашніх тварин на території Щасливської сільської ради».

Гость, 11.04.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения