Чергова 32 сесія сільської ради

Чергова 32 сесія сільської ради

11.09.2018 р. о 14-00 год. відбудеться засідання чергової 32 сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісій:

4 вересня о 17-00 год. засідання постійної земельної комісії;

5 вересня о 16-00 год. засідання постійної планово-бюджетної комісії

 

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

 1. Про надання матеріальної допомоги на лікування дітей-інвалідів.
 2. Про виділення матеріальної допомоги учаснику АТО.
 3. Про виділення матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.
 4. Про відзначення працівників МАЗПСМ с.Щасливе.
 5. Про відзначення учасників Народного хору «Лілея».
 6. Про розгляд депутатського звернення Ющенко Т.Б. щодо виділення коштів для проведення ремонтних робіт під’їздів  по вул.Щасливе, 3 в с.Проліски.
 7. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо виділення коштів на заміну вікон у під’їздах будинку по вул. Л.Українки, 22.
 8. Про розгляд депутатського звернення Ярош Л.В. щодо виділення коштів на повну заміну каналізаційної системи в будинку по вул. Щасливе , 1 в с.Проліски.
 9. Про розгляд депутатського звернення Онищука Ю.О. щодо виділення коштів на заміну дверей у під’їздах будинків по вул. Л.Українки, 17, 19.
 10. Про розгляд депутатського звернення Котлінського П.С. щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту ганків  над вхідними дверима в під’їздах, заміну дверей електрощитової та встановлення дошок для оголошень будинку по вул. Героїв Майдану, 30.
 11. Про розгляд депутатського звернення Яцюти С.М. щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту ганків  над вхідними дверима в під’їздах, заміну дверей електрощитової та встановлення дошок для оголошень будинку по вул. Героїв Майдану, 32.
 12. Про розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на облаштування дренажного колодязя біля будинків по вул.Лисенка, 9 та провул. Фестивальна, 5.
 13. Про розгляд депутатського звернення Мартиненка М.М. щодо виділення коштів на встановлення системи відеоспостереження в с.Проліски.
 14. Про розгляд депутатського звернення Мартиненка М.М. щодо виділення коштів на проведення ремонту даху в будинку по вул. Паркова, 3 в с.Проліски.
 15. Про розгляд депутатського звернення Ющенко Т.Б. щодо виділення коштів на улаштування пішохідної доріжки біля будинку по вул. Щаслива, 3 в с.Проліски.
 16. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на монтаж системи електричного опалення в приміщення по вул. Лисенка, 1.
 17. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання інструментів та інвентарю.
 18. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для проведення реконструкції даху приміщення Будинку побуту в с.Проліски.
 19. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для проведення утеплення фасаду приміщення Будинку побуту в с.Проліски.
 20. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання спортивно-ігрового комплексу та обладнання.
 21. Про розгляд звернення батьків учнів ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання жалюзі для кабінету географії.
 22. Про виділення коштів на придбання обладнання для існуючих спортивних майданчиків (додаткове обладнання).
 23. Про розгляд звернення бібліотекаря с.Проліски щодо виділення субвенції для придбання літератури.
 24. Про розгляд звернення бібліотекаря с.Проліски щодо виділення субвенції для передплати періодичних видань на 2019 рік.
 25. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на асфальтування під’їзних шляхів до будинків по вул. Лермонтова в с.Щасливе.
 26. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на асфальтування під’їзних шляхів до будинків по вул. _________________в с.Щасливе.
 27. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо скасування рішення сільської ради № 1184 – 30 – VII 21 червня 2018 року  «Про розгляд листа   КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на поповнення статутного фонду підприємства».
 28. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання техніки.
 29. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання сміттєвих баків.
 30. Про розгляд листа Щасливського закладу ДО «Ромашка» щодо виділення коштів на забезпечення санітарно-гігієнічних умов.
 31. Затвердження експертного звіту «Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Богуславська в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 32. Затвердження експертного звіту «Капітальний ремонт об’єкту благоустрою, а саме тротуару по вул. Героїв Майдану в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 33. Затвердження експертного звіту «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вул. Жовтнева в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 34. Затвердження експертного звіту «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вул. Вереснева в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 35. Затвердження експертного звіту «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вул. Житомирська в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 36. Затвердження звіту про списання об’єктів комунальної власності.
 37. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності.
 38. Внесення змін до сільського бюджету.

 

Земельні питання:

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Шадуріну В.І.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Олійнику В.М.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Кардаш В.І.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Бубенку М.М.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Щасливе по вул. Гоголівська, 1-Б гр. Розгону А.О.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Химулі П.М. в с.Щасливе по вул. Коцюбинського,5.

45. Про надання дозволу Скакаловій І.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе (Табір) та скасування рішення №554-15-VII від 22.12.2016 р. та рішення №474-12- VII від 28.10.2016 р.

46. Про передачу у власність гр. Бурковській Л.С. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

47. Про передачу у власність гр. Шевченко В.М. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

48. Про передачу у власність гр. Литвину М.О. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

49. Про передачу у власність гр. Удовенко Л.П. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

50. Про передачу у власність гр. Удовенко В.І. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

51. Про передачу у власність гр. Розгону А.О. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

52. Про розгляд листа ОК «Садове товариство «Срібний Бриз» щодо надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 1,3667 га.

53. Про розгляд листа ПАТ «Дніпронафтопродукт»  щодо розірвання договору оренди земельної ділянки площею 23,94 га.

54. Про розгляд листа ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА ПРО»  щодо передачу в оренду земельної ділянки площею 1,3667 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості.

55. Про розгляд листа ТОВ «Щасливе парадіз» щодо надання дозволу на викуп земельної ділянки площею1,5 га для будівництва оздоровчих спортивних тренажерів та спортивних майданчиків в с.Щасливе.

56. Про розгляд листа ПАТ «Київобленерго» щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення 10 земельних ділянок у користування на умовах оренди.

57. Про розгляд листа ПАТ «Київобленерго» щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0004 га  по вул. Костянтинівська в с. Щасливе у користування на умовах оренди.

58. Про розгляд листа ТОВ «ВІВАТ-РЕНТ» щодо розірвання Тимчасової угоди про плату за користування земельною ділянкою.

59. Про розгляд звернення ФК «Арсенал_Київ» щодо розірвання договору оренди земельної ділянки.

60. Про розгляд звернення гр.Кіргана Д. щодо заключення договору оренди земельної ділянки, у зв’язку із придбанням майна у ФК «Арсенал-Київ».

61. Про розгляд звернення гр. Дробович К.Б. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га для ведення індивідуального садівництва на території Щасливської сільської ради.

62. Про розгляд звернення гр. Нікольнікова А.О. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Щасливської сільської ради.

63. Про розгляд звернення гр. Єгорова Б.П. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Щасливської сільської ради.

64. Про розгляд клопотання гр. Грицака В.Г. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Щасливської сільської ради.

65. Про розгляд клопотання гр. Юрченка Р.М. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Щасливської сільської ради.

66. Про розгляд клопотання гр. Себро С.В. щодо виділення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Щасливської сільської ради.

67. Про розгляд звернення гр. Кириченко М.І. щодо виділення земельних ділянок: для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га; для будівництва індивідуального гаража, площею 0,01 га на території Щасливської сільської ради.

68. Про розгляд звернення гр. Кириченко О.А. щодо виділення земельних ділянок: для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га; для будівництва індивідуального гаража, площею 0,01 га на території Щасливської сільської ради.

Інші:

69. Про затвердження Програми «Поводження з безпритульними собаками та котами» на території Щасливської сільської ради на 2018-2020 роки.

70.Про затвердження Порядку визначення розміру плати за розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Щасливської сільської ради.

Гость, 29.08.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения