Чергова 31 сесія Щасливської сільської ради

Чергова 31 сесія Щасливської сільської ради

Засідання постійних депутатських комісій:


19.07.2018 р. (четвер) о 16-00 год. засідання постійної планово-бюджетної комісії.;

                                      о 17-00 год. засідання постійної земельної комісії.


23.07.2018 р. (понеділок) о 16-00 год. засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.


Чергова тридцять перша сесія сьомого скликання

24 липня  2018 року                с. Щасливе

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

  1. Про затвердження виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року.
  2. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт об’єкта благоустрою, а саме: улаштування тротуару по вул. Соборна в с. Проліски Бориспільського району, Київської області».
  3. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення субвенції Пролісківській філії для придбання стільців в Актову залу.
  4. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення субвенції філії Пролісківського НВО для придбання огорожі.
  5. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення субвенції для придбання комплектації (1+17) кабінету початкової школи (комп’ютерне обладнання та приладдя).
  6. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення субвенції для придбання інтерактивних робочих місць вчителям кабінету біології та кабінету хімії (комп’ютерне обладнання та приладдя).
  7. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВО щодо виділення субвенції для придбання шафи морозильної, машини пральної.
  8. Про розгляд листа ОНЗ Щасливського НВК щодо виділення субвенції для придбання м’ясорубки, машини для замішування тіста,  меблів.
  9. Про розгляд листа Управління гуманітарного розвитку.
  10. Внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кірімовій Т.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Героїв Майдану, буд.2 с.Щасливе.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,0024 га в с. Щасливе гр. Кизиму С.М.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0012 гр.Федоркіній Г.В. в с.Щасливе.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0012 гр.Ганжі Г.Г. в с.Щасливе.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0024 гр.Жиленко Л.В. в с.Щасливе.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0024 гр.Жиленко Л.А. в с.Щасливе.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0024 гр.Сисаку М.М. в с.Щасливе.

18. Про надання дозволу гр. Давиденку А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,03 га для будівництва індивідуального житлового будинку в с.Щасливе по вул. Чубинського,30.

19. Про надання дозволу гр. Іванчук Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га для будівництва індивідуального житлового будинку в с.Щасливе по вул. Садова,1-А.

20. Про передачу у власність гр. Радченку О.М. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

21. Про передачу у власність гр. Рубанік О.В. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

22. Про передачу у власність гр. Леоновій А.М. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

23. Про передачу у власність гр. Сьомкіній Н.С. земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски.

24. Про розгляд листа ТОВ «Віват-Рент» щодо розірвання Тимчасової угоди про плату за користування земельною ділянкою в с.Щасливе по вул. Демидова,2.

25. Про розгляд зави ТОВ «ГОЛДЕН МАЙН» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0263 га, у користування за фактичним розташуванням нерухомого майна (складського комплексу з адміністративними приміщеннями) в с.Щасливе по вул. Демидова, 2 з цільовим призначенням: для будівництва складських приміщень.

26. Розгляд листа ТОВ «Глуско Рітейл» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27. Розгляд звернення гр. Лупан Н.В. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0048 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального гаража.

28. Розгляд звернення гр. Качуровського Л.П. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га в с.Щасливе для ведення ОСГ.

29. Розгляд звернення гр. Симаненка І.А. про виділення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального житлового будинку.

30. Розгляд звернення гр. Прокопенка С.М. про виділення земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га в с.Щасливе для будівництва індивідуального житлового будинку.

31. Розгляд звернення гр. Пашун З.Д. про виділення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в с.Щасливе для ведення ОСГ.

32. Розгляд звернення гр. Пашун Є.Д. про виділення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га в с.Щасливе для ведення ОСГ.

Інші:

33. Про розгляд листа ТОВ «Візир-7» щодо надання дозволу на проведення коригування розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в адміністративних межах села Проліски Щасливської сільської ради Бориспільського району Київської області, загальною площею 297,65 га.

34. Про розгляд листа ТОВ «Візир-7» щодо надання дозволу на проведення коригування розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в адміністративних межах села Щасливе  Щасливської сільської ради Бориспільського району Київської області, загальною площею 920,14 га.

35.  Розгляд листа ТОВ «Пральний комплекс» про укладання Мирової угоди.

36. Про внесення змін до рішення №1294-30-VII від 21.06.2018 р. «Про встановлення ставок із сплати земельного податку на 2019 рік».

37. Про розгляд листа Багатько О.В. щодо укладення договору на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски, у зв’язку із здачею в експлуатацію об’єкта будівництва.

38. Про розгляд клопотання директора ОНЗ Щасливський НВК щодо направлення на навчання до Національного педагогічного університету випускників закладу, здійснювати їх супровід та надання їм фінансової підтримки у навчанні.

39. Розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» про затвердження тарифу на вивезення     1 м.куб. твердих побутових відходів  на території сільської ради.

40. Розгляд листа КП "Щасливе Сервіс" про визначення плати за розміщення об"єктів зовнішньої реклами на території сільської ради. 

41. Про перегляд регуляторних актів.

42. Щодо можливого проведення геолого-гідрогеологічних вишукувальних робіт аналізу наявності ґрунтових вод вздовж русла струмка Демидівка.

43.Про необхідність замовлення наукових обґрунтувань щодо можливості відновлення джерела річки Демидівка ( заходи).

 

 


Гость, 13.07.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения