Чергова 30 сесія Щасливської сільської ради

Чергова 30 сесія Щасливської сільської ради

Засідання постійних комісій:

19.06.2018 р. - о 17.00 год.  - засідання постійної земельної комісії.

20.06.2018 р. - о 16-00 год. - засідання постійної комісії законності;

                       о 17.00 год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії.

 

Чергова тридцята  сесія сьомого скликання

21 червня 2018 року                с. Щасливе

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО КОМІСІЙ:

 

Бюджетні питання:

 

 1. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.
 2. Про виділення субвенції для проведення капітального  ремонту системи електричного опалення в МА ЗПСМ с. Щасливе Бориспільської району Київської області.
 3. Про розгляд заяви гр. Юрковського І.Г. щодо заключення договору на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл асливе та Проліски.
 4. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання комплектів посібників до програми «Впевнений старт» для дітей старших груп.
 5. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання восьми програм «Впевнений старт» для дітей старших груп.
 6. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання дитячої літератури.
 7. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання іграшок.
 8. Про розгляд листа Великоолександрівської сільської ради щодо виділення субвенції на розроблення містобудівної документації для фінансування розроблення детального плану території с. Проліски щодо напрямку траси скидного колектору господарсько-побутової каналізації.
 9. Про розгляд листа Бориспільської РДА щодо виділення субвенції на придбання Програми «Електронна Бориспільщина» (для електронного документообігу ).

10. Про розгляд розпорядження  Бориспільської РДА «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2018 році».

 1. 11.  Про розгляд заяви Фарфанюк А.М. щодо зменшення розміру пайової участі в розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.

12. Про розгляд депутатського звернення Дерев»янчук Є.Є. щодо виділення коштів на придбання та заміну вікон у під’їздах будинків по вул.Фестивальна, 30 та по вул. Фестивальна,28.

13. Про розгляд депутатського звернення Дерев»янчук Є.Є. щодо виділення коштів на придбання та встановлення лавок до юудинку по вул. Фестивальна, 30.

14. Про розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на проведення ремонту та заміни ганку над вхідними дверима чотирьох під’їздів в будинку по вул. Лисенка,9.

15. Про розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на проведення благоустрою та озеленення прибудинкової території по вул. Лисенко,9.

16. Про розгляд депутатського звернення Журавльової Г.В. щодо виділення коштів на проведення ремонту у під’їздах та відлиття відмостки в будинку по вул. Соборна, 12.

17. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо виділення коштів на встановлення енергозберігаючого обладнання (датчики руху) в будинках по вул. Л.Українки, 16. 18, 20, 22, 24; вул. Фестивальна 26, 28;  по вул. Паркова,8.

18. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт) відмостки будинку по вул. Л.Українки, 18.

19. Про розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт) відмостки будинку по                         вул. Л.Українки, 24.

20. Про розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт та встановлення)  вхідного автомату в будинку по вул.Л.Українки, 24.

21. Про розгляд депутатського звернення Дзюбенко К.О. щодо виділення коштів на встановлення декоративного парканчику на розі вулиць Героїв Майдану - Волошкова.

22. Про розгляд депутатського звернення Онищука Ю.О. щодо виділення коштів на встановлення дренажної ями по вул. Л.Українки, 17.

23. Про розгляд депутатського звернення Кущенко Л.П. щодо виділення коштів для облаштування покриття ігрового майданчика в с.Щасливе по вул.Фестивальна-Героїв Майдану.

24. Про розгляд депутатського звернення Неруша О.В. щодо виділення коштів на ремонт сходових клітин в будинку по вул.Паркова,1.

25. Про розгляд депутатського  звернення Нижника А.Т.

26. Про розгляд депутатського звернення Кутового С.І.

27. Про розгляд депутатського звернення Кутового С.І.

28. Про розгляд звернення завідуючої медичної амбулаторії ЗПСМ с.Щасливе щодо виділення коштів на проведення ремонту підлоги в коридорах амбулаторії.

29. Про розгляд звернення бібліотекара с.Щасливе щодо виділення субвенції на ремонт приміщення , придбання меблів та встановлення жалюзі.

30. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту, щодо покращення енергозбереження Будинку побуту в с.Проліски (утеплення).

31. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі Будинку побуту в с.Проліски.

32. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Матросова (від вул.Соборна до вул.Центральна) в с.Проліски.

33. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Маяковського (від вул.Матросова до вул.Соборна) в с.Проліски.

34. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Пушкіна (від вул.Матросова до вул. Соборна) в с.Проліски.

35. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання інструментів та інвентаря для покращення якості надання послуг.

36. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Соборна (від вул.Матросова до вул. Центральна) в с.Проліски.

37. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул. Богдана Хмельницького  (від Матросова до вул.Центральна) в с.Проліски.

38. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту, щодо покращення енергозбереження та заміни покрівлі 2-х поверхової будівлі (Будинку побуту) в с.Проліски.

39. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на проведення благоустрою біля будинків с.Щасливе.

40. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на придбання контейнерів для збору ТПВ.

41. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо включення підприємства до переліку отримувачів бюджетних коштів на 2018 рік.

42. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на закупівлю автоматичної клітки-ловушки та пристрою для відлову безпритульних собак.

43. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на виготовлення та встановлення накриття над сміттєвими баками в с.Щасливе по вул.Фестивальна, 29.

44. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на придбання трактора та приладдя до нього.

45. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо затвердження розміру плати за розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території сільської ради.

46. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на придбання комп’ютерної техніки та оргтехніки.

47. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на придбання 3-х велосипедів.

48. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо затвердження Статут підприємства в новій редакції та збільшення розміру статутного капіталу.

49. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо виділення коштів на поповнення статутного капіталу на придбання сміттєвих баків для роздільного збору та вивезення твердих побутових відходів.

50. Про розгляд звернення гр. Вінничука О.П. щодо виділення коштів, як часткової  компенсації, на придбання житла.

51. Про звернення Скорохода А.О. щодо придбання інвентарю на спортивні майданчики.

52. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

53. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборна в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

54. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Матросова в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

55. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Щаслива в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

56. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провул. Гаражний в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

57. Затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Паркова в с. Проліски Бориспільського району Київської області».

58. Затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт об’єкта благоустрою, в саме: улаштування бруківки біля Монументу Слави в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

59. Затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Улаштування малих архітектурних форм, а саме: скульптури «Щастя» в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

60. Затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по                 вул. Яблунева в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

61. Затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по                вул. Молодіжна в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

62. Затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по               вул. Абрикосова в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».

63. Про деякі питання оплати праці працівників установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету  Щасливської сільської ради.

64. Про розгляд листа завідуючої МАЗПСМ с.Щасливе щодо виділення субвенції на придбання металопластикових конструкцій.

65. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо збільшення кількості путівок на відпочинок дітей до 35 осіб.

66. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції на придбання канцелярських товарів для ефективної роботи пришкільного табору.

67. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції для придбання навчального обладнання для майбутніх 2-х експериментальних класів.

68. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції на придбання тканевих ролетів та вертикальних жалюзі для 4-х кабінетів та Актової зали філії ОНЗ(Пролісківського НВО).

69. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції на проведення ремонтних робіт навчальних кабінетів ( 2-х майбутніх 1 класів; кабінету фізики).

70. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції для ефективної організації оздоровлення дітей у літній період у пришкільному таборі: на харчування дітей; на придбання палива; на придбання канцелярських товарів.

71. Про розгляд листа директора ОНЗ Щасливський НВК щодо виділення субвенції для проведення поточного ремонту приміщень філії (Пролісківського НВО).

72. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення субвенції на придбання будівельних матеріалів  для проведення ремонтних робіт навчальних кабінетів.

73. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення субвенції на придбання будівельних матеріалів  для ремонту підлоги в приміщенні навчального закладу.

74. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення субвенції на капітальний ремонт покриття доріжок та під’їзних шляхів до будівлі Щасливського НВК.

75. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення субвенції на проведення капітального ремонту приміщень філії Пролісківського НВО (кабінету майбутнього 1 класу; ігрової кімнати; санвузлів; майбутнього 2 класу).

76. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення субвенції для придбання газонокосарки.

77. Про розгляд листа директора Будинку культури с.Щасливе щодо виділення субвенції для проведення ремонту східців, часткового ремонту фасаду та часткового  косметичного ремонту холу.

78. Про розгляд звернення бібліотекаря с.Проліски щодо виділення субвенції на придбання меблів.

79. Про розгляд звернення бібліотекаря с.Проліски щодо виділення субвенції на придбання періодичних видань газет та журналів.

80. Про внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білоусько М.В. по вул.Польова, 5 в с.Щасливе.

82. Про розгляд листа ПАТ «Київобленерго»  щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 15 земельних ділянок у користування на умовах оренди.

83. Про розгляд листа ПАТ «Київобленерго» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 4 земельних ділянок у користування на умовах оренди.

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА ПРО»  по вул. Промислова, 1-Б в с.Проліски.

85. Про розгляд зави ТОВ «ГОЛДЕН МАЙН» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,7 га, строком на 49 років, у користування за фактичним розташуванням нерухомого майна (складського комплексу з адміністративними приміщеннями) в с.Щасливе по вул. Демидова, 2 з цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

86. Про розгляд зави ТОВ «ГОЛДЕН МАЙН» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0263 га, у користування за фактичним розташуванням нерухомого майна (складського комплексу з адміністративними приміщеннями) в с.Щасливе по вул. Демидова, 2 з цільовим призначенням: для будівництва складських приміщень.

87. Про розгляд листа ТОВ «СТАТУС АНІМА» щодо розірвання договорів довгострокової оренди земельних ділянок, у зв’язку з реорганізацією, з подальшим правонаступництвом ТОВ «АНІМА СТО», а саме:

-  договір оренди №10 від 26.03.2002 р., земельної ділянки площею 0,3639 га в с.Щасливе по вул.Перспективна,2;

- договір оренди № 115 від 08.09.2006 р. земельної ділянки площею 0,5408 га по вул. Перспективна,2.

58. Про розгляд клопотання ТОВ «АНІМА СТО» щодо передачі в довгострокову оренду земельної ділянки площею 0,364 га по вул. Перспективна, 2, у зв’язку із зміною орендаря із ТОВ «СТАТУС АНІМА» на ТОВ «АНІМА СТО».

59.Про розгляд клопотання ТОВ «АНІМА СТО» щодо передачі в довгострокову оренду земельної ділянки площею 0,5408 га по вул. Перспективна, 2, у зв’язку із зміною орендаря із ТОВ «СТАТУС АНІМА» на ТОВ «АНІМА СТО».

60. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) в с. Щасливе по вул. Сонячна, 1 гр. Пантюк В.А.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Медині Л.М. по вул. Маяковського, 6-А в с.Проліски.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юхименку В.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юхименку В.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковриняку І.І. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шалагіній Л.Є. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барташ Л.Г. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазурик В.О. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

68. Про надання дозволу гр. Осадчому В.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Фестивальна, 14 в с.Щасливе.

69. Про надання дозволу гр. Коркач С.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Матросова, 56 в с. Проліски.

70. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Максименку В.І.

71. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Сліпецькому Д.С.

72. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Крупці С.І.

73. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Ярмошу СМ.

74. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Крупці І.М.

75. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Сосновській Л.М.

76. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Якушу С.В.

77. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Чорному А.В.

78. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Скузі С.С.

79. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Власюку Р.В.

80. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Суховерській О.М.

81. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Нечитайло Т.І.

82. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Крупці В.М.

83. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Рубаніку О.В.

84. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Першку М.В.

85. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Володимировій С.Г.

86. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Вові В.О.

87. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Максименко О.Б.

88. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Максименку І.В.

89. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Діденко І.В.

90. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Голубничому С.Ю.

91. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Голубничому Ю.Л.

92. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Голубничій Л.М.

93. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Рехальській А.А.

94. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Вдовцову О.М.

95. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Вдовцовій Н.М.

96. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Березюк Г.С.

97. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Клюй Ю.О.

98. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Карпенку М.В.

99. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Зембіцькій М.С.

100. Про передачу у приватну власність,  із земель комунальної власності, земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража в с. Проліски      гр. Лінковському О.І.

101. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Кривченко І.І.

102. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Кардаш Т.С.

103. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Козленку А.С.

104. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Пономаренко В.О.

105. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Гієнко В.П.

106. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Кардаш Л.Л.

107. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Гончар О.М.

108. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Олійник Н.В.

109. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Гергель О.С.

110. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Артемову С.В.

111. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Дмітрієвій-Скотарь А.І.

112. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Капелюшному Ю.В.

113. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Крик Н.Б.

114. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Крик В.В.

115. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с. Щасливе гр. Медині В.М.

116. Про розгляд заяви гр. Голика М.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,08 га в с.Щасливе, для ведення особистого селянського господарства.

117. Про розгляд заяви гр. Качуровського Л.П. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,08 га в с.Щасливе, для ведення особистого селянського господарства.

118. Про розгляд зави гр. Рось Б.М. щодо виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе, як учаснику АТО (с.Щасливе).

119. Про розгляд клопотання гр. Киричек А.В. щодо виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе.

120. Про розгляд заяви гр. Полєнок М.Ю. щодо виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва в с.Щасливе.

 

Інші:

121. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2019 рік.

122. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

123. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Щасливської сільської ради на 2019 рік.

124. Про розгляд звернення КП «Щасливе Сервіс» щодо затвердження Програми «Поводження з безпритульними собаками та котами» на території Щасливської сільської ради.

125. Про тимчасове уповноваження  КП «Щасливе Сервіс» на збирання та вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) на території Щасливської сільської ради.

126. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо звільнення у 2018 році підприємства від сплати державного мита із позовних заяв до Бориспільського міськрайонного суду про стягнення заборгованості за надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

127. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо звільнення у 2018 році від сплати податку на прибуток підприємства комунальної власності у межах суми податку, що підлягає зарахуванню до місцевого бюджету.

128. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо призначення плати за надання послуг КП ЖКК «Щасливський» із водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ.

129. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс» щодо затвердження «Мінімальних норм надання послуг з вивезення побутових відходів».

130. Про розгляд листа КП «Щасливе Сервіс»  щодо прийняття в оперативне   управління (користування) спортивні майданчики на території сільської ради.

131.Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо затвердження форми Акту про встановлення фактичної кількості громадян, котрі проживають в житловому приміщенні; про нарахування пені з 01.01.2019 року за заборгованість по комунальним послугам; про упорядкування надання допомоги на лікування, яка надається Щасливською сільською радою.

132.Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у визначений час доби.

133. Про депутатське звернення Журавльової Г.В., Кущенко Л.П., Бовсуновського О.В. щодо звернення від Щасливської сільської ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підтримки законопроекту №8299 від 19.04.2018 р. «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посвідчення заповіту та довіреності у сільській селищній раді)».

134. Про розгляд листа Фонду Держмайна щодо передачі в комунальну власність державного майна та приватизації фонду ПАТ «Племінний завод «Бортничі».

135. Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2020 рр.) на території Щасливської сільської ради.

 

 

                    

 

ПРЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО СЕСІЇ:

 

Бюджетні питання:

 

 1. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.
 2. Про розгляд заяви гр. Юрковського І.Г. щодо заключення договору на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.
 3. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання комплектів посібників до програми «Впевнений старт» для дітей старших груп.
 4. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання восьми програм «Впевнений старт» для дітей старших груп.
 5. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання дитячої літератури.
 6. Про розгляд листа  завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення субвенції на придбання іграшок.
 7. Про розгляд заяви Фарфанюк А.М. щодо зменшення розміру пайової участі в розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.
 8. Про розгляд депутатського звернення Дерев»янчук Є.Є. щодо виділення коштів на придбання та заміну вікон у під’їздах будинків по вул.Фестивальна, 30 та по вул. Фестивальна,28.
 9. Про розгляд депутатського звернення Дерев»янчук Є.Є. щодо виділення коштів на придбання та встановлення лавок до юудинку по вул. Фестивальна, 30.

10. Про розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на проведення ремонту та заміни ганку над вхідними дверима чотирьох під’їздів в будинку по вул. Лисенка,9.

11. Про розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на проведення благоустрою та озеленення прибудинкової території по вул. Лисенко,9.

12. Про розгляд депутатського звернення Журавльової Г.В. щодо виділення коштів на проведення ремонту у під’їздах та відлиття відмостки в будинку по вул. Соборна, 12.

13. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт) відмостки будинку по вул. Л.Українки, 18.

14. Про розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт) відмостки будинку по                         вул. Л.Українки, 24.

15. Про розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. щодо виділення коштів на влаштування (ремонт та встановлення)  вхідного автомату в будинку по вул.Л.Українки, 24.

16. Про розгляд депутатського звернення Онищука Ю.О. щодо виділення коштів на встановлення дренажної ями по вул. Л.Українки, 17.

17. Про розгляд депутатського звернення Неруша О.В. щодо виділення коштів на ремонт сходових клітин в будинку по вул.Паркова,1.

18. Про розгляд депутатського звернення депутата Щасливської сільської ради Кутового С.І. щодо виділення коштів на капітальний ремонт електрощитової в будинку № 29 по вул. Фестивальна в с. Щасливе.

19. Про розгляд депутатського звернення депутата Щасливської сільської ради Кутового С.І. щодо виділення коштів на заміну підвальних дверей в будинку № 29 по вул. Фестивальна в с. Щасливе.

20. Про розгляд звернення директора ОНЗ Щасливський НВК щодо встановлення огороджувальної сітки на спортивному майданчику.

21. Про розгляд звернення завідуючої медичної амбулаторії ЗПСМ с.Щасливе щодо виділення коштів на проведення ремонту підлоги в коридорах амбулаторії.

22. Про розгляд звернення бібліотекара с.Щасливе щодо виділення субвенції на ремонт приміщення , придбання меблів та встановлення жалюзі.

23. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції приміщення Будинку побуту по вул.Паркова, 6 в с.Проліски.

24. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту  Будинку побуту в с.Проліски.

25. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Матросова (від вул.Соборна до вул.Центральна) в с.Проліски.

26. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Маяковського (від вул.Матросова до вул.Соборна) в с.Проліски.

27. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи водопостачання по вул.Пушкіна (від вул.Матросова до вул. Соборна) в с.Проліски.

28. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів для фінансування робіт з розробки проектно-кошторисної до

Гость, 12.06.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения