15.03.2018 року - засідання 26 сесії Щасливської сільської ради

15.03.2018 року - засідання 26 сесії Щасливської сільської ради

Засідання постійних комісій:


12.03.2018 р. о 16.00.год. - засіданя постійної комісії законності;

                      о 17.00.год. - засідання постійної земельної комісії.


13.03.2018 р. о 16.00. год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії.


Чергова двадцять шоста сесія сьомого скликання

15 березня 2018 року                      с. Щасливе

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

 1. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.
 2. Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО.
 3. Розгляд листа ДМШ с. Щасливе про надання фінансової допомоги на придбання меблів, музичних інструментів та оргтехніки.
 4. Розгляд листа директора Пролісківського НВО про виділення коштів на придбання меблів для майбутнього першого класу.
 5. Про розгляд листа Опорного навчального закладу Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання килиму.
 6. Про розгляд листа Опорного навчального закладу Щасливського НВК щодо виділення коштів для організації спортивної роботи, а саме: придбання спортивного інвентарю.
 7. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на проведення благоустрою на прибудинкових територіях.
 8. Про розгляд звернення депутата Онищука Ю.О. щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт в житловому будинку по вул.Героїв Майдану, 26.
 9. Про розгляд звернення депутата Онищука Ю.О. щодо виділення коштів для заміни (ремонту) поверхових електрощитів в житловому будинку по вул. Л.Українки, 19.
 10. Про розгляд листа про виділення коштів для улаштування охоронної сигналізації в приміщеннях МАЗПСМ с.Щасливе та в приміщення МАЗПСМ с.Проліски.
 11. Про затвердження Акту технічної експертизи комп’ютерної техніки, обладнання та інвентарю.
 12. Про проведення експертизи проекту: «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 200 відвідувань в зміну з перспективою розвитку,  по вул. Лермонтова, 9 в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 13. Про проведення експертизи проекту: «Будівництво дошкільного навчального закладу на 195 місць по вул. Л.Українки, 5-А в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 14. Про розгляд заяви Пашкової С.Л. щодо укладення договору на пайову участь.
 15. Про розгляд заяви Осадчої Є.В. щодо укладення договору на пайову участь.
 16. Про розгляд заяви Жуган О.М. щодо укладення договору на пайову участь.
 17. Про розгляд заяви Железняка А.Ю. щодо укладення договору на пайову участь.
 18. Про розгляд заяви Іващенко щодо укладення договору на пайову участь.
 19. Про розгляд заяви Фарфанюк А.М. щодо укладення договору на пайову участь.
 20. Про розгляд заяви Фарфанюк А.М. щодо укладення договору на пайову участь.
 21. Затвердження проектно-кошторисної документації
 1. Внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:23

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Щасливе по вул. Чубинського, 34 гр. Пугач І.П.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пустовій Ганні Олегівні  по вул. Лермонтова, 5-Б в с.Щасливе  Бориспільського району Київської області

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе гр. Шмигорі Л.Д.

26. Про розгляд заяви гр. Костянець З.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,01 га, для ОСГ в с.Щасливе по вул. Фермерська (Львівська, 2).

27. Про розгляд заяви гр. Ніжніка О.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,01 га, для ОСГ в с.Щасливе по вул. Фермерська (Молодіжна, 2).

28. Розгляд заяви гр. Яременка В.Д. про надання дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо   відведення   у  власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,10 га для ОСГ в с. Щасливе по вул. Гоголівська, 1-В.

29. Розгляд заяви гр. Кизим С.М. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

30. Розгляд заяви гр. Малюти С.Й. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

31. Розгляд заяви гр. Шалагіної Л.Є. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

32. Розгляд заяви гр. Кардаш В.І. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

33. Про  розгляд листа ТОВ “Ніко Фінанс” щодо відмови від земельної ділянки орієнтовною площею 0,0463 га на користь Щасливської сільської ради. 

34. Про  розгляд листа ТОВ “Ніко Фінанс” щодо відмови від земельної ділянки орієнтовною площею 0,0185 га на користь Щасливської сільської ради.                                                                                                                                                                                      

35. Розгляд заяви гр. Завгороднього В.О. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,25 га, для ведення ОСГ.

36. Розгляд  заяви гр. Кіргана К.В. щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,1400 га в частині зміни орендаря з ТОВ «ФК «Арсенал-Київ» на гр. Кіргана К.В.

37. Розгляд заяви гр. Кіргана К.В. щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 4,1058 га в частині зміни орендаря з ТОВ «ФК «Арсенал-Київ» на гр. Кіргана К.В.

38. Про затвердження переліку земельних ділянок для подальшого продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) окремими лотами.

39. Внесення змін до рішення Щасивської сільської ради № 586-16-VII від 17.01.2017 р. (БАЗ)

40. Внесення змін до рішення Щасивської сільської ради № 411-9-VII від 16.08.2016 р. (соцсфера)

41. Про затвердження тарифів для визначення відновної вартості зелених насаджень на території Щасливської сільської ради, поданих відокремленим підрозділом Національного Університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідницька станція».

42. Про розгляд листа КУП Великоолександрівської сільської ради «Олександрівкажитлобудсервіс» щодо надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки.

43. Розгляд листа ТОВ «Амако Україна» щодо надання дозволу на викуп земельних ділянок.

44. Розгляд заяв громадян Ковалюка І.В.; Шмакова О.В.;  Тісовського М.В щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе, як учасникам АТО.

45. Розгляд заяви гр. Красьохи Я.В. щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва в с.Щасливе, як учаснику АТО.

46. Розгляд заяви гр. Повха О.О. щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе.

Інші:

47. Про затвердження Статуту КП «Щасливе Сервіс» в новій редакції (поповнення статутного капіталу).

48.  Розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо визнання підприємства виконавцем послуг збору та вивезення сміття.

49. Розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» про звільнення підприємства від сплати державного мита із позовних заяв до Бориспільського міськрайонного суду про стягнення заборгованості по утриманню будинків та прибудинкової території, вивезення сміття, послуг водопостачання, водовідведення.

50. Розгляд листа КП ЖКК «Щасливський»  про звільнення підприємства від сплати податку на прибуток підприємства комунальної власності у межах суми податку, що підлягає зарахуванню до місцевого бюджету.

51.  Розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» про перерахунок тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в с. Щасливе (вул.Л.Українки, 15; вул.Героїв Майдану, 17; вул.Героїв Майдану, 23/1-й пов.; вул. Героїв Майдану, 26; вул.Героїв Майдану, 51; вул. Героїв Майдану, 51/ кв.№17-1 та кв. №4; вул. Фестивальна, 29 /кв.№12).

52.  Розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо погодження оренди нежитлових приміщень в Будинку Побуту с.Проліски для ПАТ «Укрпошта» та для Управління гуманітарного розвитку БРДА(бібліотека; архів бібліотеки).

53. Про розгляд проекту Правил утримання домашніх тварин на території Щасливської сільської ради.

 

 


Гость, 07.03.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения