чергова 23 сесія Щасливської сільської ради

чергова 23 сесія Щасливської сільської ради

14.11.2017 р. - о 14.00 год. засідання чергової 23 сесії Щасливської сільської ради.


Засідання постійних комісій:

- 09 листопада  о 17.00 год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії;

- 10 листопада о 16.00 год. - засідання постійної земельної комісії;

                      о 16.45 год. - засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.


ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО СЕСІЇ: 

Бюджетні питання:

Земельні питання:

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0012 га гр. Савицькому О.Е. в с.Щасливе.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража площею 0,0012 га гр. Осадчому Г.М. в с.Щасливе.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0058 га у власність гр. Пєскову О.Д. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (під розміщення АЗС) ПП «АМІК УКРАЇНА» по вул. Кільцева, 11 в с.Проліски.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (під розміщення АЗС) ПП «АМІК УКРАЇНА» по вул.Харківське шосе, 1-А в с.Щасливе.
 6. Про затвердження проектів землеустрою  по вул. Озерна (Ходько, Пархоменко).
 7. Про розгляд клопотання ПАТ «Київобленерго» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 15 земельних ділянок у користуванняч на умовах оренди.
 8. Про прийняття до земель запасу, за рішенням суду, у комунальну власність земельних ділянок площею 2,66 га та площею 0,002 га в с.Щасливе по вул.Демидова.
 9. Про надання дозволу виконавчому комітету Щасливської сільської ради  на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 2,66 га  на три частини.
 10. Про заключення тимчасової угоди між Щасливською сільською радою та ТОВ «Склад Щасливе» на користування земельною ділянкою орієнтовною площею 1,09 га в с.Щасливе по вул. Демидова,4 на умовах попереднього договору оренди.
 11. Про заключення тимчасової угоди між Щасливською сільською радою та ТОВ «Віват -Рент» на користування земельною ділянкою площею 1,4 га в с.Щасливе по вул. Демидова,2 на умовах попереднього договору оренди.
 12. Про розгляд заяви гр. Ковальової К.Т. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,065 га,  в с.Щасливе по вул.Мисливська,32 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 13. Про розгляд заяви гр. Медини Л.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,05 га, в с.Проліски по вул. Маяковського,6. для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 14. Про розгляд заяви гр.Пантюка В.А. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,11 га в с.Щасливе по вул. Сонячна, 1.
 15. Про розгляд заяви гр.Пустової Г.О. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,04 га, в с.Щасливе по вул. Лермонтова, 5/4 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 16. Про розгляд заяви гр. Ганжі Г.І. щодо продовження терміну дії рішення № 2285-44-VI від 22.08.2014 р.  « Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0012 га для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе».
 17. Про розгляд заяви гр. Заєць М.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,15 га, в с.Щасливе по вул. Шевченка, 2-Б для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 18. Про розгляд заяви гр. Заєць О.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,15 га, в с.Щасливе по вул. Шевченка, 2-А для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про розгляд заяви гр. Дорошенка О.Н. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, прилеглої до ділянки, яка належить йому на праві власності, в с.Щасливе по вул. Шкільна, буд.2-Д/З
 20. Про розгляд заявни гр. Коробчинської В.О. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража (Табір).
 21. Про розроблення «Детального плану території земельних ділянок орієнтовною площею 0,3567 га; 0,3797 га; 0,2546 га ТОВ «ААМАР» в с.Щасливе.
 22. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1088 га в с.Проліски по вул. Броварська.
 23. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок гр. Ходько, Г.І., Пархоменко М.І.

ІНШІ:

22. Про розгляд листа КП ЖКК «Щасливський» щодо погодження оренди нежитлових приміщень в будинку побуту в с.Проліски по вул. Паркова,6.

23. Про звільнення КП ЖКК «Щасливський» від сплати орендної плати за оренду приміщення по вул.Лисенка, 1 в с.Щасливе.

24. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В.

 


Гость, 06.11.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения