33 сесія сільської ради

33 сесія сільської ради

 08 листопада о 14.00 год. відбудеться засідання чергової 33-ї сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісій:

05.11.  о 16.00 год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії.


06.11. о 16.00 год.  - засідання постійної комісії законності;

          0 17.00 год -засідання постійної земельної комісії.


 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

 1. Затвердження звіту про виконання бюджету за 9-ть місяців 2018 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги на лікування дітей-інвалідів.
 3. Про виділення матеріальної допомоги учаснику АТО.
 4. Про виділення матеріальної допомоги окремим категоріям громадян (відшкодування громадянам збитків, спричинених внаслідок повені).
 5. Про передачу субвенції на придбання новорічних подарунків.
 6. Розгляд звернення директора Будинку культури с.Щасливе про відзначення колективу закладу з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури.
 7. Розгляд звернення ОНЗ «Щасливський НВК» про  відзначення працівників закладу з нагоди 35-річчя закладу.
 8. Розгляд звернення ДМШ с.Щасливе про відзначення працівників закладу з нагоди 45-річчя закладу.
 9. Про виділення субвенції для Щасливського закладу ДО (ясла-садок) «Ромашка».
 10. Про виділення субвенції  для ОНЗ «Щасливський НВК» на придбання меблів для 2-го, 3-го, 4-го класів Пролісківської філії та майбутніх перших класів ОНЗ Щасливського НВК.
 11. Про виділення субвенції для ОНЗ «Щасливський НВК» на придбання комплекту мультимедійного та музичного обладнання.
 12. Розгляд депутатського звернення  Онищука Ю.О. про виділення коштів для ремонту поверхових щитків освітлення коридорів і сходових клітин, ремонт головного електрощита та заміни електропостачальних кабелів в будинку по                   вул. Л.Українки, 17.
 13. Розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на ремонт головних електрощитів в будинку по вул. Лисенка,9.
 14. Розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. про виділення коштів на проведення поточного ремонту під’їздів в будинку по вул. Л.Українки, 16.
 15. Розгляд депутатського звернення Порцева В.А. про виділення коштів на придбання та встановлення флюгерок(ковпаків) на димоходи та вентиляцію в  будинку провул. Фестивальний, 5.
 16. Розгляд депутатського звернення Луцького О.П. про виділення коштів на придбання та встановлення лавок.
 17. Про списання з балансу сільської ради основних засобів ( бензопила).
 18. Про затвердження програми та кошторису проведення заходу «Свято  Миколая» та заходу «Зустріч Нового року».
 19. Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури сіл Проліски та Щасливе.
 20. Розгляд депутатського звернення  Онищука Ю.О. про виділення коштів для заміни запірної арматури відключення водопостачання в будинках по                   вул. Л.Українки, 17; 19.
 21. Розгляд депутатського звернення Дерев’янчук Є.Є. про виділення коштів на ремонт електрощитів та освітлення коридорів і сходових клітин будинку по вул. Фестивальна, 28.
 22. Розгляд депутатського звернення Порцева В.А. про виділення коштів на проведення ремонту системи освітлення будинку провул. Фестивальний, 5.
 23. Розгляд депутатського звернення Дзюбенко К.О. про виділення коштів на встановлення парканчику.
 24. Розгляд депутатського звернення Кошаріна М.М. про виділення коштів на проведення ремонту та облаштування центрального водопостачання до будинку по вул. Лисенка, 2.
 25. Про розгляд звернення директора ОНЗ «Щасливський НВК» щодо виділення коштів для встановлення питного фонтанчика з фільтром очистки та блоком знезараження води; встановлення фільтрувальної комплексної системи очищення, пом’якшення та знезараження питної води в харчоблоці у філії Пролісківського НВО.
 26. Про розгляд звернення директора ОНЗ «Щасливський НВК» щодо виділення коштів для встановлення питного фонтанчика з фільтром очистки та блоком знезараження води; встановлення фільтрувальної комплексної системи очищення, пом’якшення та знезараження питної води в харчоблоці в ОНЗ Щасливський НВК.
 27. Розгляд депутатського звернення Порцева В.А. про виділення коштів на встановлення камер відео нагляду будинку провул. Фестивальний, 5.
 28. Розгляд депутатського звернення  Онищука Ю.О. про виділення коштів для виготовлення та встановлення лавок дерев’яних з металевими конструкціями біля під’їздів  будинку по вул. Л.Українки, 17, 19.
 29. Розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. про виділення коштів на проведення поточного ремонту під’їздів в будинках по вул. Л.Українки, 18, 20.
 30. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вул. Вишнева в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 31. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги з улаштуванням вуличної стоянки автомобілів  по вул. Героїв Майдану в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 32. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт об’єкта благоустрою, а саме: Улаштування тротуару по вул. Героїв Майдану в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 33. Затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт  об’єкта благоустрою, а саме: Улаштування посадкового майданчику по вул. Героїв Майдану в с.Щасливе Бориспільського району Київської області».
 34. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. О. Вишні в с. Щасливе.
 35. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Гоголівська в с. Щасливе.
 36. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Довженка в с. Щасливе.
 37. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Загребельного в с. Щасливе.
 38. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Київська в с. Щасливе.
 39. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Л.Костенко в с. Щасливе.
 40. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Франка в с. Щасливе.
 41. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Шевченка (ТП 1724)           в с. Щасливе.
 42. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Шевченка (ТП 1723)           в с. Щасливе.
 43. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Богуславська в с. Щасливе.
 44. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Волошкова в с. Щасливе.
 45. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Гагаріна в с. Щасливе.
 46. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Лисенка в с. Щасливе.
 47. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Л.Українки в с. Щасливе.
 48. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Лісова в с. Щасливе.
 49. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Світанкова                 в с. Щасливе.
 50. Затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення по вул. Зоряна в с. Щасливе.
 51. Затвердження проектно-кошторисної документації садочок
 52. Затвердження проектно-кошторисної документації КНС
 53. Внесення змін до сільського бюджету/

Земельні питання:

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійник Н.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабаніну Р.Є. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кардаш Т.С. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малюті С.Й. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крик Н.Б. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості (під розміщення комплексу утилізації побутових відходів) Щасливській сільській раді в с.Проліски.

60. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Шатилу М.Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Райдужна, 4 в с.Щасливе.

61. Про надання дозволу гр.Шквирі Л.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Щасливе по вул. Лісова, № 6-Б.

62. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га гр. Обертинській Г.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Щасливе по вул. Волошкова, 2.

63. Про розгляд заяви Мазуренка В.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

64. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0049 га гр. Мишевській Т.І. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

65. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Білеушу А.М.

66. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Пилипенку М.С.

67. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Пампусі В.Г.

68. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Омеляненку Г.С.

69. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Приходьку Р.О.

70. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Розгон М.О.

71. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Білоусовій М.В.

72. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Проліски гр. Ющенку О.Р.

73. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Матвійчуку О.С. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

74. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Істігешевій С.П. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

75. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Гнатенку О.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

76. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кривченко О.М. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

77. Про розгляд заяви ПрАТ «Дніпронафтопродукт»  щодо розірвання Договору оренди земельної ділянки.

78. Про розгляд клопотання ТОВ «Перспектива Про»  щодо укладення договору оренди земельної ділянки.

79. Про розгляд заяви ФОП Прокопенка М.В.  щодо внесення змін до договору оренди в частині призначення земельної ділянки.

80. Про розгляд заяви гр. Качуровського Л.П. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення ОСГ.

81. Про розгляд заяви гр. Романенка П.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе.

82. Про розгляд заяви гр. Мельникова С.В. щодо виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Щасливе.

Інші:

83. Про встановлення тарифу на теплопостачання ТОВ «Укртепло Київ».

84. Про внесення змін до колективного договору.

85.     Про розгляд проектів Програм

86. Про розгляд листа УПЦ Бориспільської Єпархії парафії на честь Святого пророка Єлісея.Звіт по відвідуваності та персональному голосуванню Депутат Барташ С.Д. Бовсуновський О.В. Віцюк С.В. Дерев’янчук Є.Є. Дзюбенко К.О. Журавльова Г.В. Котлінський П.С. Кошарін М.М. Кутовий С.І. Кущенко Л.П. Лисенко О.П. Луцький О.П. Мартиненко М.М. Неруш О.В. Нижник А.Т. Онищук Ю.О. Порцев В.А. Трикоз Н.А. Шмаюн Г.Ф. ШМАЮН М.Ф. Ющенко Т.Б. Ярош Л.В. Яцюта С.М.
Дата №  Питання Стан Вид
08.11.18 бн Про відкриття сесії Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 бн Про затвердження порядку денного Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 1 1.              Затвердження звіту про виконання бюджету за 9-ть місяців 2018 року. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 2 2.              Про надання матеріальної допомоги на лікування дітей-інвалідів. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 3 3.              Про виділення матеріальної допомоги учаснику АТО. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 4 4.              Про виділення матеріальної допомоги окремим категоріям громадян (відшкодування громадянам збитків, спричинених внаслідок повені). Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 5 5.              Про передачу субвенції на придбання новорічних подарунків. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 6 6.              Розгляд звернення директора Будинку культури с.Щасливе про відзначення колективу закладу з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 7 7.              Розгляд звернення ОНЗ «Щасливський НВК» про  відзначення працівників закладу з нагоди 35-річчя закладу. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 8 8.              Розгляд звернення ДМШ с.Щасливе про відзначення працівників закладу з нагоди 45-річчя закладу. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 9 9.              Про виділення субвенції для Щасливського закладу ДО (ясла-садок) «Ромашка». Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 10 10.           Про виділення субвенції  для ОНЗ «Щасливський НВК» на придбання меблів для 2-го, 3-го, 4-го класів Пролісківської філії та майбутніх перших класів ОНЗ Щасливського НВК. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 11 11.           Про виділення субвенції для ОНЗ «Щасливський НВК» на придбання комплекту мультимедійного та музичного обладнання. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 12 12.           Розгляд депутатського звернення  Онищука Ю.О. про виділення коштів для ремонту поверхових щитків освітлення коридорів і сходових клітин, ремонт головного електрощита та заміни електропостачальних кабелів в будинку по  вул. Л.Українки, 17. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 13 13.           Розгляд депутатського звернення Луцького О.П. щодо виділення коштів на ремонт головних електрощитів в будинку по вул. Лисенка,9. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 14 14.           Розгляд депутатського звернення Віцюка С.В. про виділення коштів на проведення поточного ремонту під’їздів в будинку по вул. Л.Українки, 16. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 15 15.           Розгляд депутатського звернення Порцева В.А. про виділення коштів на придбання та встановлення флюгерок(ковпаків) на димоходи та вентиляцію в  будинку провул. Фестивальний, 5. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 16 16.           Розгляд депутатського звернення Луцького О.П. про виділення коштів на придбання та встановлення лавок. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 17 17.           Про списання з балансу сільської ради основних засобів ( бензопила). Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 18 18.           Про затвердження програми та кошторису проведення заходу «Свято  Миколая» та заходу «Зустріч Нового року». Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За За За За Відс.
08.11.18 19 19.           Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури сіл Проліски та Щасливе.
Ставка 8%
Прийнято 1/2 Відс. За За За За Проти За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. Проти За Проти Утр За За Відс.
08.11.18 20 20.           Розгляд депутатського звернення  Онищука Ю.О. про виділення коштів для заміни запірної арматури відключення водопостачання в будинках по вул. Л.Українки, 17; 19. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За Не гол. За За Відс.
08.11.18 21 21.           Розгляд депутатського звернення Дерев’янчук Є.Є. про виділення коштів на ремонт електрощитів та освітлення коридорів і сходових клітин будинку по вул. Фестивальна, 28. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За За Не гол. За За Відс.
08.11.18 22 22.           Розгляд депутатського звернення Порцева В.А. про виділення коштів на проведення ремонту системи освітлення будинку провул. Фестивальний, 5. Прийнято 1/2 Відс. За За За За За За За Відс. За Відс. За За За Відс. Відс. За За

Гость, 30.10.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения