25 сесія Щасливської сільської ради

25 сесія Щасливської сільської ради

25 січня 2018 року 0 14-00 год. відбудеться засідання чергової сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних  комісії сільської ради:

- 23.01. о 16.00 - засідання постійної земельної комісії.

- 23.01. о 17.00 - засідання постійної планово-бюджетної комісії

- 23.01. о 16.30 - засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики.

Чергова двадцять п”ята сесія сьомого скликання

25 січня 2018 року с. Щасливе

ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

  1. Звіт про виконання сільського бюджету за 2017 рік.

  2. Про затвердження програми та кошторису на святкування свята Масляної в селах Щасливе та Проліски.

  3. Про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам.

  4. Щодо передачі комп'ютерної техніки від сільської ради медичним амбулаторіям сіл Щасливе та Проліски.

  5. Про розгляд листа ТОВ “КОМФОРТ-ТРАСТ” щодо заключення договору на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів сіл Щасливе та Проліски.

Земельні питання:

6. Про надання дозволу гр. Юхименку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе та скасування рішення № 1059-12-VI від 21.02.2012 р.

7. Про надання дозволу гр. Юхименку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе та скасування рішення № 1059-12-VI від 21.02.2012 р.

8. Про надання дозволу гр. Юхименку І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе та скасування рішення № 1059-12-VI від 21.02.2012 р.

9. Про надання дозволу гр. Філіпенко Л.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сурженку А.І. по вул.Л.Українки, 10/4 в с.Щасливе.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ходаницькій Н.А. по вул.Лермонтова, 3-Б в с.Щасливе.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кутовій О.М. Для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ільченку О.Д. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гриньовій Н.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галяну В.К. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучко І.В. для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Туровій В.В для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель для ведення ОСГ на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,12 га гр. Білоусько М.В. по вул. Польова,5 в с.Щасливе.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах довгострокової оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції ТП-291) ТОВ “АНІМА СТО” по вул.Героїв Майдану в с.Щасливе.

20.Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Щасливської сільської ради земельної ділянки орієнтовною площею 0,22 га (стара церква).

21.Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Щасливської сільської ради земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га (Табір дитсадок)

22.Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Щасливської сільської ради земельної ділянки орієнтовною площею 0,18 га (під громадську забудову)

23.Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Щасливської сільської ради земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га (під громадську забудову)

24.Про надання дозволу виконавчому комітету на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Щасливської сільської ради земельної ділянки орієнтовною площею 4,0 га (парк біля НВК)

25. Про надання дозволу гр.Мартіросяну М.О., Алавердяну В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,1930 га в с.Щасливе по вул. Героїв Майдану.

26. Про розгляд листа ТОВ “Ніко Фінанс” щодо відмови від земельних ділянок орієнтовною площею 0,5233 га та орієнтовною площею 0,3710 га на користь Щасливської сільської ради.

27.Про проведення аукціону з продажу як окремого лоту права оренди земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться по вул. Броварська у с.Проліски Бориспільського району Київської області.

28.Про утворення конкурсної комісії щодо закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця аукціону.

Інші:

29.Про створення комунального підприємства та затвердження Статуту КП “Благоустрій”.

30.Про розгляд листа ФОП Бобир О.В. щодо зменшення ставки оренди комунального майна.

31.Про розгляд листа гр. Саєнка С.О. щодо внесення до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 р. питання асфальтування вул.Житомирська в с.Щасливе.

32.Щодо виплати матеріальної допомоги громадянам.

33.Про звернення до Бориспільської районної ради щодо прийняття рішення про заборону збору коштів у закладах освіти та ДНЗ на території Щасливської сільської ради.


Гость, 15.01.2018

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения