24 сесія Щасливської сільської ради

24 сесія Щасливської сільської ради

21.12.2017 року о 14-00 год. відбудеться засідання 24-ї чергової сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісій:

18 грудня о 16-00 год. - засідання постійної земельної комісії;

               о 17-00 год. - засідання постійної планово-бюджетної комісії;

               о 17-00 год. - засідання постійної комісії законності та депутатської етики.

 

 

Чергова двадцять четверта сесія сьомого скликання

21 грудня 2017 року               с. Щасливе 

ПРОЕКТ     ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

Бюджетні питання:

  1. Про затвердження бюджету на 2018 рік.
  2. Про встановлення ліміту залишку готівки в касі Щасливської сільської ради.
  3. Про деякі питання оплати праці працівників установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету Щасливської сільської ради.
  4. Про надання права першого та другого підпису в 2018 році.
  5. Про умови нарахування премії сільському голові та працівникам апарату управління.
  6. Про затвердження лімітів норм споживання енергоносіїв на 2018 рік.
  7. Про внесення змін до штатного роспису.

 

Земельні питання:

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Швець Г.І. в с.Щасливе.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Биковець В.А. в с.Щасливе.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража гр. Микитюк В.Я. в с.Щасливе.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сороченку С.М. в с.Щасливе по вул. Благовісній, 2-В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  Щасливській сільській раді в с.Проліски.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з ведення ОСГ на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури гр. Пархоменко М.І. в с.Щасливе по вул. Озерна, 31.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з ведення ОСГ на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури гр. Ходько Н.І.  в с.Щасливе по вул. Озерна, 29.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (під розміщення АЗС) по вул.Кільцева, 11 в с.Проліски.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (під розміщення АЗС) по вул.Харківське шосе, 1-А в с.Щасливе.

17. Про розгляд звернення ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА ПРО» щодо надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у користування, на умовах оренди, орієнтовною площею 23,7 га, «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в с.Проліски по вул.Промислова, 1-Б.

18. Про надання дозволу гр. Юзвук С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,035 га для будівництва і обслуговування індивідуального жилого будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: вул. Чубинського, 32 в с.Щасливе.

19. Про надання дозволу гр. Венгрін М.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,02 га в с. Щасливе по вул. Шевченка для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.

20.  Про розгляд заяви гр. Заєць М.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,15 га, в с.Щасливе по вул. Шевченка, 2-Б для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

21. Про розгляд заяви гр. Заєць О.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,15 га, в с.Щасливе по вул. Шевченка, 2-А для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

22.Про розгляд заяви гр.Лупана Є.В. щодо скасування рішення сільської ради №137 від 21.02.2002 р.

23.Про розгляд заяви гр. Лупан Н.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва інд.гаража в с.Щасливе.

24. Про врегулювання спору відносно спільної межі земельної ділянки громадян Костюка А.О. та Дембіцького по вул.Соснова, 55 та Соснова,57 в с.Щасливе.

25. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних ділянок для ведення ОСГ в с.Щасливе: Поліно Г.С.; Тригуб К.П.; Віцюк С.В.; Кузьменко С.Г.

26. Про розгляд заяв громадян щодо виділення змельних ділянок для індивідуального житлового будівництва: Козлової Т.І.; Тенгелова Д.В. (уч.АТО); Вовк Т.І.

                       

Інші:

27.Про надання дозволу на списання майна, по факту крадіжки, та з відсутності підстав для проведення досудового розслідування

28.Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво фонтану в громадському центрі с.Щасливе Боиспільського району Київської області».

29.Про затвердження звіту « Про оцінку  нерухомого майна, яким є нежитлові приміщення будівлі кінотеатру з функціональним призначенням….. та передачі в оренду».

30.Про внесення змін до рішення сесії №209-6-VII від 12.04.2016 р. «Про встановлення граничних сум витрат»

31.Про затвердження  передавального Акту, поданого комісією з припинення Пролісківського НВО «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок».

32.Щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області.

33.Про затвердження плану регуляторних актів на 2018 рік.

34.Про затвердження плану роботи ради на 2018 рік.

35.Про затвердження Програм сільської ради.

 

 

 

 

Гость, 11.12.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения