22 сесія Щасливської сільської ради

22 сесія Щасливської сільської ради

28.09.2017 року о 14.00 год. відбудеться засідання чергової сесії Щасливської сільської ради.

Засідання постійних комісій:

26.09.2017 р. о 16.00 - засідання постійної планово-бюджетної комісії

17.00 - засідання постійної земельної комісії

18.00- засідання постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та депутатської етики


Чергова двадцять друга сесія сьомого скликання

28 вересня  2017 року                     с. Щасливе 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 1. Про внесення змін до Програми «Соціального захисту окремих категорій населення с. Проліски та с. Щасливе Щасливської сільської ради»

 

Бюджетні питання:

 1. Про розгляд листа Управління фінансів Бориспільської райдержадміністрації щодо виділення субвенції з державного бюджету.
 2. Про виділення матеріальної допомоги на лікування дитини інваліда.
 3. Про виділення матеріальної допомоги на лікування окремих категорій громадян.
 4. Про виділення матеріальної допомоги учасникам АТО.
 5. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання меблів.
 6. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на завершення ремонтних робіт у шкільній їдальні.
 7. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення коштів на придбання штор тюлевих.
 8. Про розгляд листа директора Щасливського НВК щодо виділення коштів для придбання сорочок-вишиванок, футболок та кепок для флешмобу.
 9. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо відзначення працівників з нагоди Дня дошкілля.
 10. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо відзначення працівників з нагоди 25-річчя закладу.
 11. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо виділення коштів на придбання спортивного інвентарю.
 12. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо виділення коштів на придбання дитячих іграшок, посуду, ноутбуків.
 13. Про розгляд листа директора Пролісківського НВО щодо виділення коштів на придбання меблів для методичного кабінету.
 14. Про розгляд листа завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо відзначення працівників закладу з нагоди Дня дошкілля.
 15. Про розгляд листа завідуючої ДНЗ «Ромашка» щодо виділення коштів на придбання товарів.
 16. Про розгляд листа начальника КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на фінансування послуг виконання гідродинамічного очищення водонапірної башти с.Проліски, ділянки фекальної каналізації та КНС в с.Щасливе.
 17. Про розгляд листа начальника КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на капітальний ремонт під’їзних шляхів до житлових будинків по вул. Героїв Майдану та заміну вікон в житлових будинках.
 18. Про розгляд листа начальника КП ЖКК «Щасливський» щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт житлового приміщення за адресою: вул.Героїв Майдану, 51 с.Щасливе.
 19. Про розгляд депутатського звернення Журавльової Г.В. щодо виділення коштів на заміну вікон в під’їздах будинку по вул.Соборна №10; №12 в с.Проліски.
 20. Про розгляд депутатського звернення Дерев’янчук Є.Є.  щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт водопроводу в будинку по вул. Фестивальна, 30 с.Щасливе.
 21. Про розгляд депутатського звернення Котлінського П.С. щодо виділення коштів на проведення ремонту електрощитових та електромережі в підвальних приміщеннях по вул. Героїв Майдану, 30; 32 в с.Щасливе.
 22. Затвердження Програми та Кошторису проведення заходу «День села».
 23. Затвердження Програми та Кошторису проведення заходу «Фестиваль Щастя».
 24. Внесення змін до сільського бюджету.

Земельні питання:

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вербовській Л.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Чубинського, 30 в с.Щасливе.
 2. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки площею 0,9485 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Баришпол О.В.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки площею 0,1154 га в с.Проліски по вул. Матросова, 15 гр. Романюк М.В.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної д ілянки площею 0, 0024 га у власність для будівництва інд.гаража в с.щасливе гр. Рябокляч В.П.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки ТОВ «Бізнес-Парк 3000» під розміщення столярного лісопильного виробництва в с.Щасливе.
 6. Про розгляд зави гр. Станкевича О.В. щодо затвердження проекту землеустрою земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення підсобного сільського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
 7. Про надання дозволу ПАТ «Дніпронафтопродукт» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 23,94 га, яка перебуває в оренді.
 8. Про розгляд звернення ТОВ «Бориспіль Інвест Енерго» щодо надання в оренду земельної ділянки, на якій розташованан нерухомість.
 9. Про розгляд звернення гр. Кірімової Т.Л. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Щасливе по вул. Героїв Майдану,2.
 10. Про розгляд звернення гр. Бабій О.Г. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Щасливе по вул. Героїв Майдану, 36-Д.
 11. Про розгляд звернення гр. Ходаницької Н.А. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Щасливе по вул. Лермонтова, 3-Б
 12. Про розгляд звернення гр. Сурженка А.І. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Щасливе по вул. Л.Українки, 10/4.
 13. Про розгляд звернення гр. Мазурика В.О. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0012 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 14. Про розгляд звернення гр. Турової В.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0012 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 15. Про розгляд звернення гр. Стебловської Ю.П. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0048 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 16. Про розгляд звернення гр. Капелюшної Л.М. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0024 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 17. Про розгляд звернення гр. Капелюшного В.Ф. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0024 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 18. Про розгляд звернення гр. Капелюшного Ю.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0024 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 19. Про розгляд звернення гр. Дмітрієвої-Скотарь А.І. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0024 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 20. Про розгляд звернення гр. Артемова С.В. щодо  виділення земельної ділянки в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 21. Про розгляд звернення гр. Лупана Є.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0024 га в с.Щасливе для будівництва інд. гаража.
 22. Про розгляд звернення гр. Коробчинської В.О. щодо виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в с.Щасливе, яка залишилась після померлої тітки.
 23. Про розгляд звернення гр. Нижника А.Т. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки.
 24. Про розгляд звернення гр. Нижника А.Т. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Щасливе.
 25. Про укладання договору-суперфіції…
 26. Про розгляд звернення ОК «Садове Товариство «Срібний Бриз» на виготовлення детального плану території, розміщеної на земельній ділянці 1,5 га в с.Щасливе.
 27. Про надання дозволу виконавчому комітету Щасливської сільської ради на виготовлення проекту відведення у комунальну власність земельної ділянки орієнтовною площею 1,8 га в с.Проліски.
 28. Про розгляд зав громадан: Кузьменко С.Г., Поліно Г.С., Віцюка С.В., Тригуб К.П.  щодо надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, орієнтовною площею по 0,10 га для ведення особистого селянського господарства.
 29. Про розгляд заяв громадян щодо виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд: Шпакевич В.М., Старча С.В. (повторно за рішенням суду), Перевязко І.В., Перевязко О.В.,

Інші:

 1. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Щасливської сільської ради.
 2. Про розгляд депутатського звернення Бовсуновського О.В. щодо скасування рішення сільської ради № 706-19-VII від 25.05.2017 р. «Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,034 га гр. Юзвук Світлані Василівні  для будівництва і обслуговування індивідуального жилого будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: вул. Чубинського, 32 в с. Щасливе Бориспільського району Київської області».
 3. Про об’єднання територіальних громад.
 4. Про розгляд листа ПП «Укрпалетсистем» щодо надання дозволу на цілодобову торгівлю алкогольними напоями.
 5. Про розгляд проекту Програми соціально-економічного розвитку Щасливської сільської ради на 2018 рік.

 

 

Гость, 18.09.2017

Подать объявление

Название объявления*:
Опубликовать на сайте до:
Краткий анонс*:
Описание объявления*:
Изображения:
Для связи:
Введите код с картинки:
* — Поля, обязательные для заполнения