17 березня відбулося засідання виконкому

21 марта
17 березня відбулося засідання виконкому
Источник новости и автор текста
Г. Журавльова - секретар виконавчого комітету

 

17 березня 2016 р. відбулося третє засідання виконавчого комітету. Найголовнішим питанням виконкому було питання  про  проведення двомісячника благоустрою на території ради.

Традиційно, перед паскою, наш обов’язок привести у порядок всі території, прибудинкові території багатоповерхових будинків, лісосмуги, парки, двори.

Депутати сільської ради, активні учасники громади вже планують організувати суботники. Мешканці села Проліски вже проявляють ініціативу щодо прибирання лісу по вул. Матросова. Необхідно всі лісові масивчики прибрати за участю громади. Буде організовано трактор для збору сміття, надамо мішки.

Направимо листи керівникам установ та підприємств з викопіюванням прилеглої з вимогою - навести порядок.

На території приватних будинків спільно із депутатами буде проведено обстеження території, недбалим господарям та у тих, у кого біля подвір’я знаходиться будівельне та інше сміття,  будівельні матеріали, бур’яни, або якщо буде виявлене інше порушення благоустрою, буде вручено попередження, а в разі його невиконання складено адмінпротокол про порушення благоустрою, що тягне за собою штраф від 340 до  1365 грн.  Сільська рада спільно із ЖКК проводитиме прибирання закріплених територій. (В службу по благоустрою потрібні на роботу двоє людей, але охочих доки немає, вивішені оголошення щодо прийняття на роботу, це б пришвидшило виконання робіт по благоустрою, особливо вирубку аварійних, сухостійних  дерев, чагарників, кронування дерев, косіння території).

Також планується провести прибирання територій загального користування (дороги, сквери, парки) прибирання піску та листя під бордюрами, фарбування бордюр та пішохідних доріжок. Облаштування території лікарні, дитячих майданчиків, садочків. Впорядкувати існуючі клумби, розбити нові клумби біля пам’ятника, біля сільської ради та при в’їзді в с. Проліски.  Розробити та нанести орнамент на пішохідні доріжки  в парку біля пам’ятника.

Розробляється проект спільно із працівниками державного ботанічного саду щодо паркової зони, які і де  краще дерева та кущі посадити.

Замовлено дорожні вказівники та таблички  із назвою нових вулиць.

Планується провести поточний ремонт доріг та тротуарів.

Оголошено конкурс «Зразкова садиба», після закінчення двомісячника благоустрою  на виконкомі буде затверджено список найкращих, які будуть відзначені на День Села.  

Планується встановити оновлену криницю із лебедями – символ села Щасливого в центр села. Оголошено конкурс на розробку кращого пам’ятника Шевченку Т.Г. в с. Щасливому. Розробляється карта-схема населених пунктів із назвами вулиць, які будуть розміщені при в’їзді в села.

Сподіваємось, що односельчани подадуть свої пропозиції та нестандартні, нові ідеї з приводу поліпшення благоустрою наших сіл.

 

 

Другим важливим питанням: Звіт КП ЖКК «Щасливський» про фінансовий стан комунального підприємства.

Начальник КП ЖКК «Щасливський» Катасонов Є.В. проінформував про  заборгованість підприємства  перед «Київобленерго», що становить 451553,82 гр., перед Київводоканалом – 53840,79 грн.,   та за вивіз сміття – 82040 грн., та заборгованість по заробітній платі становить – 143117,25 грн. Всього заборгованість підприємства становить 826563,62 грн.    Підприємству за спожиті комунальні послуги населення не сплатило – 799542,90 грн., організації – 180072,21 грн., всього борг становить – 979615,11 грн. Зауважив, що не дивлячись на такі цифри, населення почало краще платити за комунальні послуги. Проблема полягає в тому, що існуючі тарифи не відповідають затратам, розроблений новий тариф, який буде подано на затвердження сесії.

Багато нарікань щодо відключення боржників за водопостачання. Змушені відключати весь будинок, оскільки ще має можливості відключити окремі квартири. Відключення це робиться  у виховних мірах, та вплив на тих, хто не платить. В іншому випадку при несплаті за електроенергію Київобленерго відключить всі свердловини.

Роботи по поривах та планові не зупиняється. Проводиться обстеження багатоповерхових будинків, складаються дефектні акти, розробляються пропозиції та кошториси щодо усунення недоліків.

 

3. З метою уникнення втрат бюджетних коштів прийнято рішення про підписання тимчасової угоди із Федорчук О.Ю., яка придбала  об’єкти у ТОВ «Футбольний клуб «Княжа», що розташовані на земельній ділянці площею 4,139 га,  виконком прийняв рішення щодо підписання тимчасової угоди про плату за користування земельною ділянкою до моменту укладання договору оренди.

4. З ініціативи Щасливського НВК виконавчим комітетом прийнято рішення про проведення святкування «Дня щастя» в с. Щасливому щороку 20 березня та про проведення спортивних змагань (спартакіади) в пам'ять Пестовнікова Ю.М. в  першу субота після 9 травня.

5. Виконавчий комітет розглянув колективне звернення мешканців будинку за адресою провул. Фестивальний,5 (колишня Ліхачова,5) щодо незаконно встановленого паркану біля квартири № 72, та звернення власниці цього паркану Ласун А.В.  Прибудинкова територія  багатоповерхових будинків належить всій громаді і тільки громада може надати згоду на добудову чи користування земельною ділянкою. Без погодження із співвласниками, без дозволу  сільської ради цей паркан встановлено незаконно. Тим паче, що є реальна загроза для дітей, які вибігають з під’їзду на вулицю. Огорожу можна встановити, але певної висоти та конструкції, яка буде узгоджена із всіма власниками квартир та наданням дозволу виконкому. Виконком сільської ради зобов’язав Ласун А.В. демонтувати існуючий паркан. Іншу конструкцію погодити із мешканцями і винести на затвердження виконкому.

6. Прикрим та незвичним для виконкому - розгляд питання жорстокого поводження із дітьми одній із родин Щасливого. (Прізвища не називаємо із етичних міркувань). Діти – це найцінніше, що є у нас, і як би дитина себе не поводила, чи який би вчинок не зробила, це не є підставою для жорстокого побиття. Виховання дітей – це особливий і складний процес, це щоденна праця і відповідальність! Обов’язок  батьків знайти правильний підхід до них, приділяти більше уваги, цікавитися їх внутрішнім світом, їх проблемами, їх досягненнями, не втрачати їх природній кредит довіри. Виконком сподівається, що батьки зрозуміли свою помилку і в родині потеплішають взаємовідносини з найріднішими для них людьми! Однак, дане питання перебуватиме на контролі. Бережіть та цінуйте тих, хто з Вами поруч!

7. Одним із питань на порядку денному виконкому – встановлення реклами ПП «МедіАн». Однак, питання стосується не лише цієї організації. Сільською радою розроблене Положення про рекламу, але реалізувати його не зовсім вдається, тому що діючим законодавством дане питання передбачене для міст, що неприйнятно для сільської місцевості, якщо це є невеличка реклама. Виконавчий комітет на даний час вивчає питання законного розміщення реклами.

8. надано дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівельний павільйон) та виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди.

9. надано дозвіл на встановлення бордюру з декоративним огородженням на прилеглій до приватної земельної ділянки території по вул. Місячна.

10. Виконавчим комітетом ще розглянуто ряд питань, що стосується присвоєння поштової адреси новозбудованим будинкам після введення експлуатацію та інші згідно поданих заяв громадян.

 Журавльова Г.

 

 

 

Просмотров: 108