День щастя в Щасливому

21 марта
День щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в ЩасливомуДень щастя в Щасливому
Источник новости и автор текста
Директор Щасливського НВК Йовбак Ю.Ю., секретар виконкому Журавльова Г.

           20 березня весь світ святкує День щастя.  І в Щасливому  напередодні 18 березня святкували День щастя. Це день посмішок, обіймів, поцілунків, хорошого настрою, віри в те, що  у кожного в хаті буде мир і спокій, а всі рідні будуть здоровими.

           Люди Землі намагаються зробити у цей день один одному побільше приємних сюрпризів, допомогти тим, хто потребує цієї допомоги.

         У цей день учні Щасливського НВК спільно із батьками зробили приємне дітям району, які проживають у дитячих будинках і підготували їм «торбини щастя» із солодощами, також подарунки передано дітям школи багатостраждального міста Щастя, що на Луганщині.

          Продовжили посадку дерев у шкільному семиренківському садочку, в якому гулятимуть молоді мами з немовлятами. 

         Відправили «Листи щастя» з вітаннями добра і миру дітям у всі села України, які носять назву Щасливе.

           І ще багато-багато корисних справ зробилено  для школи, свого села. Цей день  є символічним для нас, адже ми живемо у чудовому та затишному селі з прекрасною назвою Щасливе.

          Символічним є і його логотип - веселкове дерево, яке ніби говорить, що життя у нашому селі цікаве, барвисте і щасливе. На гербі Щасливого - пара лебедів, які символізують Щастя і Любов.

            Залишимо всі погані думки і відкриємо свої щирі серця один одному з надією на щасливий завтрашній день. Хай радість злітає у небо, як птах, і квітнуть усмішки на ваших устах.

Просмотров: 153